Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Visu greičiu į VASARĄ!

2019-05-29

Afisa_BIRIZELISAr jaučiate, kad jau vasara? Ne tik kalendoriuje, bet ir ore: sklando ne tik pienių pūkai, žydi gėlynai, taip ir norisi prigulti ant žolės. Gausybe renginių, turizmo naujienų. Ar visur spėsite?

Žaisk mieste!

Sukūrėme žaidimą vaikams ir ne tik! Kol keliaujate, kol laukiate – žaiskite! Sudėliojome įvairius miesto akcentus į žaidimų lentą. Aukštyn ir žemyn keliausite traukiniais, dviračiais, ant uodegos. 

Žaidimo pristatymas jau birželio 1-ąją prie Šiaulių turizmo informacijos centro! Žaisime ant didelės lentos, o popierinę versiją dovanosime kiekvienam žaidusiam.

Orientacinis žaidimas „Roko lydimi, laisvo žodžio vedami“

Prieš 30 metų Atgimimo banga, užliejusi ir Šiaulius, vienijo bendraminčių minias, „Roko maršuose per Lietuvą“ dalyvavo daugybė žmonių.

Žaidime tau reiks rasti, kur vyko įsimintiniausi Sąjūdžio akcentai Šiauliuose. Suburk komandą ir dalyvauk . Turėsi galimybę atkurti ėjimo Nepriklausomybės link istoriją.

Žalioji miesto istorija – naujausioje ekskursijoje

Šiaulių miesto istoriją pasakoja medžiai. Netikėta? Vaikščiojate po mūsų jau gausiai sužaliavusį miestą, bet tikrai ne visi žinote, kad miesto parkai ir medžiai gali papasakoti labai įdomių istorijų. Gidė Regina Mačiulytė kviečia visus išgirsti žaliąją miesto istoriją.

Renginys „Aš – mažasis šiaulietis“

Birželio 1 d. Šiauliuose bus švenčiama Tarptautinė vaikų gynimo diena. Jau išvakarėse prasidėję šiai dienai paminėti skirti renginiai kulminaciją pasieks šeštadienį, kada vyks ekskursijos, orientavimosi žygiai, treniruotės bei tradicinis ir analogo Lietuvoje neturintis šventinis renginys „Aš – mažasis šiaulietis“. 

Susitinkam ant rubežiaus

Muzikos ir amatų festivalis „Ant rubežiaus“ vėl išjudins bulvarą! Net tris dienas muzika gros, šokėjai šoks, bus daug gardaus maisto. O kur dar didysis prekymetis!

Naujausios ekskursijos su saule!

Šiemet gidų gretas papildė dar 30 naujų gidų. Sukūrę autorines ekskursijas, jie kviečia atrasti Šiaulius kartu. 

PASIRINKITE