Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Visi keliai veda į Žemaitiją: šeštadienio ekskursija

2020-02-17

telšiai.lt

Šiauliuose nuo seno gerai sugyvena žemaičiai su aukštaičiais. O kad geriau pažintume bent jau dalį šiauliečių būdo, tų žemaitiškųjų šiauliečių, kviečiame į ekskursija po Žemaitiją. Kada paskutinį kartą lankėtės Vakarų Lietuvoje? Kada kopėte į Šatrijos kalną ir žvalgėtės į horizontus? Šeštadieninė ekskursija į Vakarų Lietuvą – jau vasario 22 dieną.

Žemaitijos metai baigėsi, tegyvuoja Žemaitija! Gidė Alvina Petraitienė kviečia pasiklausyti žemaitiškos šnektos bei aplankyti tojo krašto perlų. „Aplankysime Šatrijos kalną, kur legendos susipynusios su senąja baltų kultūra, kur ir dabar dega baltų ugnis. Vyksime ir į Biržuvėnų dvarą, kur mūsų lauks to dvaro šeimininkė su savo pasakojimais ir burtais. Pasistiprinę Luokėje, važiuosime Telšius – aplankyti senosios Žemaitijos sostinės“, – kelionės maršrutą pristatė gidė.

Iš Šiaulių vykstama autobusu, kelionės trukmė apie 10 valandų. Gidė siūlo įsidėti užkandžių ir arbatos termosą. Ekskursijos kaina 18 Eur asmeniui.

Argi dabar ne pats geriausias metas aplankyti Žemaitiją?

Daugiau informacijos: http://siauliai-events.lt/ekskursija-autobusu-siauliai-satrijos-kalnas-birzuvenu-dvaras-telsiai/ 

PASIRINKITE