Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

VIEŠASIS TRANSPORTAS

VIEŠASIS TRANSPORTAS

GetResizedPicture

Šiauliuose pastoviais maršrutais kursuoja autobusai ir privežamieji autobusai. Miesto autobusai važiuoja nuo 5 iki 23 val.

Nuo 2017 m. sausio 1 dienos galiojančias bilietų kainas ir jų rūšis rasite čia.
Šiaulių miesto autobusų ir privežamųjų autobusų maršrutų schema čia.
Šiaulių miesto autobusų tvarkaraščius rasite čia.

Vienkartinius autobusų bilietus galite įsigyti tik autobuse pas vairuotoją už 0,80 €. Moksleiviams, studentams, pensininkams pagal įstatymą yra taikomos lengvatos.
Jei žadate važinėti dažniau viešuoju transportu siūlome įsigyti elektroninį bilietą (e bilietą). Bilietą įsigyti galima Šiaulių autobusų stoties Klientų aptarnavimo centre (Tilžės g. 109) ir UAB “Busturas” buveinėje (Šarūno g. 2). Kortelę papildyti galima prekybos vietose : prekybos centre “TAU” ir prekybos centre “KUBAS”. Išsamesnė informacija apie e bilietą čia. Taip pat informacija teikiama ir užfiksuojama nemokamu telefono numeriu 8-800-20203.
Privežamieji autobusai yra pažymėti raide „P“. Keleivis įsigijęs važiavimo bilietą už 0,49€, atspausdintą kasos aparatu pas vairuotoją, turi teisę važiuoti privežamojo maršruto autobusais bei maršruto apsisukimo žiede, persėdus į miesto viešojo transporto autobusą keleivis privalo parodyti vairuotojui bilietą, nupirktą privažiamajame autobuse ir, atsižymėjus jį komposteryje, tęsti kelionę kuriuo nors vienu pasirinktu miesto viešojo transporto maršruto autobusu iki reikiamos stotelės. Tokia kelionė su persėdimu trunkanti ne ilgiau kaip 1 valandą, laikoma viena kelione, už kurią sumokama vieną kartą. Plačiau čia

PASIRINKITE