Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Versli savaitė Šiauliuose: turizmo forumas, verslo paroda, eglės įžiebimas

2018-11-26

04 RInat Tarzumanov- Baltoji

Spustelėjo šaltukas, gatvės tapo čiuožyklomis – žiema jau rodo savo kerus. Nesušalkite, nesusirkite, būkite geros nuotaikos ir apsilankykite šią savaitę vykstančiuose renginiuose. 

Kasmet tris dienas vykstanti viena didžiausių regioninių parodų „Verslo ir pasiekimų paroda Šiauliai’18“vartotojams vienu laiku ir vienoje erdvėje sutelkia gamintojus ir klientus, pardavėjus ir pirkėjus, užsakovus ir verslo partnerius. 

Parodos dalyvių įvairovė leis kiekvienam lankytojui atrasti tai, kas jam įdomu ir aktualu.  

Penktadienį besidomintys turizmu kviečiami į II Šiaulių krašto turizmo forumą. Būtina registracija. 

Jei jau taip nutiko, kad šaltojo sezono neįsivaizduojate be peršalimų ir ligos patalo, apsilankykite susitikime su žolininke Adele Karaliūnaite. Ji tikrai patars, kaip sustiprinti organizmą, o susirgus, greičiau pasveikti. O gal jūs domitės žolelėmis ir natūralia medicina – susitikime pagilinsite savo žinias.

Ko išmoksi, ant pečių nenešiosi. Bet kartais neišmoktos pamokos gali tapti ir meno kūriniu – lietuvių dramaturgijos festivalis „Atgaiva“ kviečia žiūrėti spektaklį-koncertą „Neišmoktos pamokos“

Advento pradžią pažymėkime su daug šviesų – susitikime Šiaulių miesto eglės įžiebime!

 

PASIRINKITE