Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

TURIZMUI RUDUO IR LIETUS NEBAISUS – KVIEČIAME Į TURIZMO DIENAI SKIRTUS RENGINIUS

2018-09-24

42430158_2002597843104136_8844299838217519104_o

Ruduo Šiauliuose skirtas turizmui – ekskursijos, žaidimai ir kitos pramogos! Mėnuo pradėtas Europos paveldo dienoms skirtais renginiais ir konkursais, o besibaigiant mėnesiui miestelėnai ir svečiai yra kviečiami į premjerinę ekskursiją ir naujieną – „Turisto pusryčius per pietus“. Kviečiame visus paminėti Turizmo dieną kartu!

Rugsėjo 27 d. pietaujantys ir vis dar atostogaujantys yra kviečiami į „Turisto pusryčius per pietus“ (12-13 val.). Prie turizmo informacijos centro vyks žaidimai, ekskursijų ir naujų idėjų pristatymai. Per „Šiaulių dienas“ išbandytas „Laimės ratas“ suksis ir Turizmo dieną. Praleiskite pietų pertrauką žaismingai ir sužinokite turizmo naujienas mieste.

O kokie turizmo pusryčiai be skanėstų – vaišinsime gilių kava, sukdami „Laimės ratą“ galėsite laimėti tikrus „Turisto pusryčius“ ir kitus prizus.

Ovacijų ir puikių atsiliepimų sulaukusi pramoginė ekskursija „Pagauk momentą!“ dar kartą kvies į pasivaikščiojimą po Šiaulius jį kūrusių šviesių asmenybių keliais. Raginame registruotis iš anksto, mat vietų skaičius ribotas. Šeštadienį vyksianti ekskursija prasidės 16 val. prie Didždvario gimnazijos, bilieto kaina 8 Eur. 

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną – spalio 1 d. – senjorai turės galimybę dalyvauti nemokamoje ekskursijoje „Pažink modernius Šiaulius“. Ekskursijos metu vykstama į AB „Šiaulių vandenys“ Aukštrakių vandenvietę. Net du išvykimo laikai – 10 val. ir 13 val. – leis kuo daugiau pagyvenusių žmonių sudalyvauti ekskursijoje.

 

PASIRINKITE