Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Tradicinis Šiaulių renginys į bulvarą sugrąžino gyvybę

2017-03-11

O65A9129Šiandien Šiaulių miesto bulvaras buvo pilnas gyvybės ir energijos. Gyvybę į bulvarą sugrąžino Šiaulių turizmo informacijos centro organizuojama šventė „Marguok! Verbuok! Su Lietuva!“.  

 

Kovo 10 – 11 d. dienomis miesto bulvare apsilankiusieji su šeima ar draugais žmonės nesunkiai atrado artimą ir įdomią veiklą: leidosi į nemokamas ekskursijas, žygius, klausėsi žinomų atlikėjų koncertų, gėrėjosi 100 balandžių paroda iš Rimanto Benetos kolekcijos, alpakomis, poniais, susipažino su policininko, ugniagesio profesijomis.

 

Jau tradiciškai miesto bulvare šurmuliavo Didžioji mugė, į kurią suplūdo prekybininkai ir amatininkai iš trijų šalių, siūlantys įsigyti rankų darbo gaminių, skanėstų ir kitų gėrybiO65A9147ų.

Kartu su švente „Marguok! Verbuok! Su Lietuva!“ šiandien miesto kavinėse prasidėjo ir Šiaulių žemės gastronominė kelionė Saulės skonis“. Maitinimo paslaugas teikiančios kavinės, atsiliepdamos į Šiaulių turizmo informacijos centro iniciatyvą, sukūrė „Saulės skonį“ – patiekalą ir gėrimą tuo pačiu pavadinimu. „Saulės skonio“ paragauti galite: kavinėje bare „Arkos“, bare „Kapitonas Morganas“, konferencijų centre „Havana“, salotų bare „Savynė“ ir „Grafo Zubovo“ restorane.

Daug įdomių pramogų, koncertų, Didžioji Mugė bei ekskursijos šiauliečių ir miesto svečių tebelauks šeštadienį nuo 11 iki 18 val.

PASIRINKITE