Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Tėvo dienos proga – koncertas Chaimo Frenkelio viloje

2017-06-02

Ispanijos spalvosBirželio 4 d., sekmadienį, 16 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) poezija, muzika ir šokis susijungs koncertinėje programoje „Ispanijos spalvos“. Scenoje pasirodys: Zita Martinavičiūtė (sopranas), Algimantas Pauliukevičius (gitara), Liucija Puidokaitė (šokis), Virgilija Kirnaitė (kastanjetės), Irena Žilinskienė (renginio vedėja).

 

Programa „Ispanijos spalvos“ ne tik apima meilės istorijas, aistringus šokius, ilgesingą dainavimą ir giliausius jausmus, bet taip pat supažindina žiūrovus su labiausiai pasaulyje skaitomo ir verčiamo ispanų poeto, eseisto, muzikanto, dailininko ir dramaturgo Federiko Garsijos Lorkos kūryba.

Neseniai susibūręs ir vis aktyviau koncertuojantis profesionalių atlikėjų penketas mielai koncertuoja, nors surasti laisvą laiką darbštiems muzikantams nėra lengva. Zita Martinavičiūtė-Grigienė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir Lietuvos edukologijos universiteto docentė, rengia įvairias koncertines programas, daug koncertuoja Lietuvoje ir užsienio šalyse kaip solistė bei įvairių ansamblių sudėtyje.

Liucija Puidokaitė, baigusi LMTA alto specialybę, visa siela paniro į flamenko meną, kurį studijavo įvairiose Europos šalyse pas šio stiliaus meistrus. Vilniuje ji įkūrė studiją „Šok flamenko“, kuriai sėkmingai vadovauja.

Profesionalus gitaristas Algimantas Pauliukevičius koncertinę veiklą puikiai derina su pedagogine bei visuomenine, šiuo metu yra asociacijos ,,Motus Recto“ prezidentas, Yamaha mokyklos mokytojas. Populiarina klasikinę gitarą, į koncertinį repertuarą įtraukdamas senovinę, klasikinę, šiuolaikinę muziką, ypač vertina lietuvių kompozitorių kūrybą.

Virgilija Kirnaitė ir Irena Žilinskienė – pianistės. Virgilija muzikos mokykloje dėsto fortepijono specialybę, kastanjetėmis groti pradėjo prieš penkerius metus. Irena – Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokytoja, mielai talkinanti organizuojant ir vedant įvairius koncertus, festivalius, rečitalius.

 

Bilietai platinami www.bilietai.lt ir Chaimo Frenkelio vilos kasoje. Kaina – 8 Eur.

 

PASIRINKITE