Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

SUKSIS SAULĖTAS „LAIMĖS RATAS“: IŠBANDYKITE ŽINIAS „ŠIAULIŲ DIENOSE“!

2018-09-06

ratas

Šiaulių turizmo centras pirmąjį rugsėjo savaitgalį pristatė Šiaulius Vilniuje vykusiose „Sostinės dienose“. Regis, Šiauliai nuo sostinės nutolę vos per kelis šimtus kilometrų, bet norinčių sužinoti apie saulės miestą ar ten apsilankyti buvo daugybė. Kitas dalykas, kuris sulaukė daug dėmesio ir susižavėjimo – saulėtas laimės ratas. Ar jis sulauks susidomėjimo ir „Šiaulių dienose“, sužinosime jau netrukus.

Pasukti laimės ratą Vilniuje galėjo kiekvienas, tačiau atsakyti į klausimą apie Šiaulius pavyko ne kiekvienam. Ko nežinojo sostinės gyventojai, tikrai turėtų žinoti šiauliečiai. Nors klausimai nėra sudėtingi, o atsakymus gali pasufleruoti Šiaulių turizmo informacijos centro darbuotojai, būta ir tokių žaidėjų, kurie klausimą pagal atitekusią temą (o jų net septynios) traukė dar kartą.

Visų „Šiaulių dienų“ metu, geltonojoje palapinėje šventiškai nusiteikę miestelėnai ir svečiai galės išbandyti savo jėgas ir pramankštinti galvas – išsukę saulėtą laimės ratą ir atsakę į atitekusios temos klausimą galės laimėti Šiaulių TIC įsteigtus prizus. Tad pasikartokite, kada užgimė Šiauliai, kokie gyvūnai mieste vaikšto stogais ar kas treniruoja mūsų krepšininkus. Lauksime visų palapinėje prie Šiaulių turizmo informacijos centro!

ratas2

PASIRINKITE