Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Subalansuota vaikams, bet tinka ir suaugusiems: keliauk ir laimėk Šiauliuose

2019-07-03

Siauliai SJ (47)

Šią vasarą Šiauliai skiria ypatingą dėmesį šeimoms su vaikais ir jų laisvalaikiui mieste. Šiuo tikslu Šiaulių turizmo informacijos centras kartu su kelionių po Lietuvą portalu pamatykLietuvoje.lt pristato ypatingą interaktyvų maršrutą – „Šiauliai su meile šeimai“ ir kviečia Šiaulius pažinti žaidžiant.

Šeimoms Šiauliuose patogu ir įdomu – mieste daug patrauklių vietų pažinti, pramogauti, ir pailsėti. O kartais ir visas miestas tampa žaidimų aikštele – išsibarstę objektai laukia, kas juos aplankys. Parengtas maršrutas kviečia šeimas su vaikais atrasti „Geležinę lapę“, Katinų, Dviračių muziejus, miesto fontanus. Legendiniai „Trys nykštukai“ taip pat laukia svečių. Kiekvienas šiaulietis vaikas turi nuotrauką su jais fone, tai vietinė tradicija. Atvykite į Šiaulius ir taip pat tapkite šios tradicijos dalimi.

Į maršrutą-žaidimą įtraukti objektai, kurie labiausiai traukia vaikus. Neilgas, bet turiningas maršrutas dovanos atradimų ir džiaugsmo kupiną pusdienį ar net visą dieną Šiauliuose. Įdomūs faktai ir informacija, kiekvieną tėvą pavers daug apie Šiaulius žinančiu gidu ir leis mažiesiems papasakoti ne vieną istoriją apie siūlomas aplankyti vietas.

Be abejonės žaidimas Šiauliuose turi ir puikius prizus. Pagrindinio prizo laimėtojui jau vasaros pabaigoje atiteks dovanų kuponas mokyklinėms prekėms iš „Eurobiuro“, o dar du laimingieji su visa šeima ar draugų kompanija galės smagiai pramogauti virtualios realybės kambaryje Šiauliuose. Dovanos laukia kiekvieno žaidėjo. Šiaulių turizmo informacijos centras kiekvienam po žaidimo užsukusiam į centrą esantį Vilniaus g. 213 padovanos kelioninį stalo žaidimą „Šiauliai“, kuris dar ilgai primins apie gerai praleistą laiką Šiauliuose.  

Kaip žaisti?

 • Atsidarykite šį kelionės maršrutą savo telefono interneto naršyklėje (pamatykLietuvoje.lt/Siauliai2019);
 • Aplankykite maršrute nurodytas vietas ir joje pasižymėkite:
  • suraskite maršrute jūsų lankomą objektą;
  • paspauskite ties juo esantį mygtuką “Pasižymėti”;
  • pasižymėti galėsite tik būdami prie to objekto (tai nustatyti leis jūsų telefono GPS);
  • nepavykus pasižymėti, vadovaukitės pateikiamomis instrukcijomis.
 • Vadovaudamiesi maršruto nuorodomis aplankykite visas 9 maršruto vietas;

Aplankius visas maršruto vietas ir jose pasižymėję gausite prizo kodą, kurį galėsite iškeisti į šio žaidimo prizus bei jį užregistruoti pagrindinių prizų lošimui.

PASIRINKITE