Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

ŠIMTMEČIO ŠIAULIAI. Turistinis maršrutas

2018-02-13

Turistinis maršrutas “Šimtmečio Šiauliai” – Jūsų pagrindinis gidas, pristatantis 30 svarbiausių objektų, atskleidžiančių Šiaulių miesto kelią per valstybingumo šimtmetį.

 

Ar žinojote, kad Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijoje mokėsi net 4 signatarai iš 20, pasirašiusių 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Aktą? Kaip su valstybingumo atkūrimo procesais susijusi senoji mūsų katedra? Kur Šiauliuose pirmą kartą parodytas lietuviškas spektaklis? Tai tik keletas priežasčių, kodėl verta susipažinti su Nepriklausomybės šimtmetį švenčiančiu „Saulės“ miestu – Šiauliais. 

 

Turistinį maršrutą galite atsisiųsti čia:

ŠIMTMEČIO ŠIAULIAI turistinis maršrutas

 

Leidinys parengtas bendradarbiaujant jungtinei Šiaulių mokslo, kultūros, turizmo sričių specialistų komandai. Dėkojame Šiaulių miesto savivaldybei už leidinio finansavimą, Šiaulių universiteto istorikams – profesorei Ritai Reginai Trimonienei, docentams Simonui Strelcovui, Birutei Kazimierai Salatkienei, Jonui Sireikai, taip pat gidui istorikui Giedriui Gaidamavičiui, Šiaulių „Aušros“ muziejui, Fotografijos skyriaus vedėjai Vilijai Ulinskytei-Balzienei, Šiaulių kultūros centrui už pagalbą sudarant leidinį.

 

Šiaulių turizmo informacijos centro informacija

PASIRINKITE