Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Šiauliuose vyks II Šiaulių krašto turizmo forumas

2018-11-21

 

II_FORUMAS_facebook_02-1

Lapkričio 30 dieną, penktadienį, Šiaulių arenoje vyks II Šiaulių krašto turizmo forumas. Apie regiono turizmo tendencijas, įvaizdį ir konkurencingumą kalbės rinkodaros ir turizmo specialistai. 

Forumo metu bus pristatyta Lietuvos turizmo sektoriaus pertvarka ir turizmo prioritetai ateityje. Kaip Lietuva atrodo pasauliniame turizmo žemėlapyje, kokios pertvarkos būtinos – apie tai kalbės LR Ūkio viceministras Gediminas Miškinis. 

Prof. habil.dr. Ramūnas Povilanskas kels klausimą ar Šiaulių regionas turi turizmo vietos dvasią. 

Matydami kaip keičiasi miesto erdvės, neretai keliame klausimą ir apie sportui skirtas erdves. Prof. dr. Vilma Čingienė kalbės apie aktyvaus laisvalaikio vystymą Šiaulių regione ir jo socio-ekonominę perspektyvą. 

Artūras Bulota, kūrybinės agentūros „Talent Garden“ vadovas, dirbantis su Kauno miesto, įvaizdžiu kalbės apie turizmo rinkos pokyčius ir iššūkius, su kuriais susiduria kuriantys miesto įvaizdžius. 

Forumas kviečia turizme dirbančius ir tendencijomis besidominčius asmenis. Registracija būtina: https://goo.gl/forms/dB5bCmpLDtln5zVg1 

Pageidaujantiems bus įteikti dalyvio pažymėjimai.

Dalyviams įėjimas į verslo ir pasiekimų parodą – nemokamas.

PASIRINKITE