Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Piligriminis žygis Šiauliuose

2019-05-16

13411754_1105972859449014_6720012991067723890_o

Šiaulių vyskupijos Pastoracijos centras kviečia bendruomenę dalyvauti piligriminiame žygyje. Visus jaunus žmones – vyresniųjų klasių mokinius ir gimnazistus, kolegijų ir universitetų studentus, jaunimą iki 30 metų amžiaus – kviečiame jungtis į organizuojamą žygį. Tai jau tradicinis žygis, tikrai daugiau nei 15 metų vykstantis Šiaulių vyskupijoje. Į jį kviečiami visi – prisijungti malda, giesme už vaikus, jaunimą, mūsų šeimas, visą Lietuvos kraštą.

Turizmo informacijos centras tuo pačiu kviečia atrasti Šv. Jokūbo kelius savame Šiaulių mieste, aplankyti esančias šventoves, kultūros paveldo, istorijos objektus. Vienas šio žygio akcentų – piligrimo pasas. Jį žygeiviai galės gauti ir prieš žygį, ir užsukus į Šiaulių turizmo informacijos centrą.

Šiaulių mieste sužymėtos dvi atkarpos – nuo Žuvininkų gatvės iki Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros ir nuo Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčios iki Gytarių gatvės. Pačiame miesto centre siūlome keliauti aplankant Šv. Jurgio bažnyčią, Šiaulių Šv. Ignaco Lojolos bažnyčią, popiežiaus Jono Pauliaus II paminklą, Ignaco Štacho kapą Senosiose miesto kapinėse prie Talkšos ežero.

Šv. Jokūbo keliu Šiauliuose ir visoje Lietuvoje galima keliauti visus metus.

Gegužės 31 d. (penktadienį) Piligriminis žygis

12.00 val.  – Piligriminio žygio pradžia prie Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros.

15.00 val.  – Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis Kryžių kalne aukos Šv. Mišias.

PASIRINKITE