Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

ŠIAULIŲ MIESTO TURISTINIAI IŠTEKLIAI PRISTATYTI TARPTAUTINĖJE TURIZMO PARODOJE „BALTTOUR 2017“

2017-02-07

Šiaulių turizmo informacijos centras vasario 3 – 5 d. dalyvavo tarptautinėje turizmo ir laisva3laikio mugėje „Balttour 2017“, kuri vyko Rygoje, tarptautiniame parodų centre „BT 1“. Šiemet renginys pritraukė turizmo srities dalyvių net iš 41 pasaulio valstybės. Per 28 tūkstančiai turizmo mylėtojų turėjo galimybę atrasti naujas kelionių kryptis, pasisemti idėjų atostogoms, pasimėgauti išskirtiniais vietinės ir pasaulio virtuvės skoniais.  

Spalvingas, turiningas ir „kvapnus“ Šiaulių stendas susilaukė didelio lankytojų dėmesio – tiek turizmo mėgėjų, tiek profesionalų. Kaimynams latviams buvo pristatytos pagrindinės lankytino vietos, muziejai su atnaujintomis ekspozicijomis ir edukacijomis, degustacinės programos. Lankytojai itin aktyviai domėjosi artėjančio sezono turistinėmis naujovėmis, laisvalaikio idėjomis, galimybėmis savaitgalį praleisti Saulės mieste, bei dar labiau pajusti miesto dvasią ir tapti jo dalimi.

PASIRINKITE