Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Šiaulių kavinėms – apdovanojimai už sveikuoliškus eksperimentus

2017-04-18

20161230134348Apdovanoti trečiojo konkurso „Mes už sveikesnį maistą!“ nugalėtojai. Maitinimo įstaigos, puoselėjančios ar dar tik besistengiančios diegti sveikuoliškas idėjas konkurse siekė pelnyti nugalėtojo vardą 5 kategorijose. 2016 metais apdovanotos 4 Šiaulių miesto maitinimo įstaigos, kurioms įteikti skiriamieji ženklai – graviruotos lentelės, įsteigtos Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuro. 

 

Vertinimo komisija, sudaryta iš visuomenės sveikatos stiprinimo specialistų ir profesinio rengimo centro mokytojų apdovanojimus skyrė:

 

 CHAIMO FRENKELIO VILOS RESTORANUI už sveikiausią patiekalą iš žuvies „Sterkas su daržovėmis“ ir už vitaminais praturtintą petražolių – bananų kokteilį.

1DSC04365

SALOTŲ BARUI „SAVYNĖ“ už kokteilį vaikams „Trigubas smutis“, už nuoseklų sveikų idėjų diegimą maitinimo įstaigoje ir sveikuoliškus eksperimentus.

 

1DSC04367

UAB VAISTINEI VALERIJONAS“ SVEIKO MAISTO ARBATINEI už sveikuoliškus eksperimentus – veganišką burgerį. Valerijono“ arbatinė kasmet dalyvauja šiame konkurse ir yra jau trečią kartą apdovanota sveikesnio maisto ženklu.

 

UAB „VATUS LT“ KAVINEI „ČINČIN“ už sveikiausią patiekalą iš žuvies ir už vitaminų “bombą” – salotas su tunu.

 

Vertinant pretendentus didelis dėmesys skirtas sveikuoliškų idėjų gausai, patiekalų sudėtinėms dalims ir originalumui.

 

Parengta pagal Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuro pranešimą

PASIRINKITE