Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Šiaulių Geležinė lapė NEdingo iš Talkšos ežero pakrantės

2020-04-01

parafinas

Šiauliuose nesustabdomai vyksta rekonstrukcijos projektai, keičiamas miesto vaizdas. Permainos nepalenkė ir pernai dešimtąjį gimtadienį atšventusios didžiausios Lietuvoje gyvūno skulptūros – Geležinės lapės (aut. Vilius Puronas). Trečiadienio rytą skulptūra pasitiko pagrindinėje miesto aikštėje. Tiesa, tik fotomontaže. Skulptūra kol kas nepalieka ežero pakrantės.

Miesto gyventojai prašomi kol kas neiti ir neapžiūrinėti Geležinės lapės naujojoje vietoje – privaloma laikytis karantino.

Geležinė lapė perkelta dėl vykdomos Talkšos ežero pakrantės, ten kur ji ir stovėjo, rekonstrukcijos. Tikimasi, kad sutvarkyta infrastruktūra dar labiau akins gyventojus ir miesto svečius laisvalaikį leisti gamtos apsuptyje. Planuojama, kad Geležinė lapė į senąją vietą grįš rudeniop.

Kol kas metalo skulptūra papuošta didžiule kauke, taip primenant gyventojams, kad reikia laikytis saugumo ir dėvėti kaukes būnant lauke.

PASIRINKITE