Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Šiauliečiai kviečiami dalyvauti motorizuotoje kolonoje

2016-07-19

Oreivystes centras LT Siauliai (5)Su griausmu ir skambesiu pasitikdami 780-uosius Šiaulių metus visi šiauliečiai plūste plūs į gatves su dainomis ir šokiais, kvies miestiečius į šventę!

 

Veiduose žibės šypsenos, akys spinduliuos džiaugsmu ir, skambant uždegančiai muzikai, miesto gimtadienį susirinks švęsti VISI! Po metų pertraukos kartu su spalvinga miestiečių eisena bus organizuojama ir motorizuota kolona.

 

Kviečiame 2016 m. rugsėjo 9 d. visas Šiaulių miesto įmones ir organizacijas su unikaliai papuošta transporto priemone dalyvauti motorizuotoje kolonoje! Tapkite muzika, tapkite šokiu, tapkite simboliu ar skulptūra – atėjo metas atsiskleisti ir save parodyti visam miestui ir Lietuvai! Šiemet ypatingą dėmesį skirsime transporto priemonių prezentacinei išvaizdai. Miesto šventė bus viešinama nacionaliniu mastu, tad ne automobilių gausa, o jų šventinė išvaizda turi kurti įspūdį ir nuotaiką. Transporto priemonės papuošimas turi ne tik patraukti akį, bet ir išlikti atmintyje bent 10 metų! Tad nebijokite, o SIEKITE nepaisyti standartų ir transporto priemonės korpuso ribų.

 

Organizatoriai pasilieka teisę neleisti dalyvauti šventinėje kolonoje, jei dalyviai nesilaikys bendrųjų taisyklių. Bendrosios taisyklės: atstovauti įmonei ar organizacijai gali tik 1 transporto priemonė arba 1 puošimo konstrukcija; transporto priemonė turi būti profesionaliai papuošta. Transporto priemonės puošimo konstrukcija turi neviršyti išmatavimų pagal KET: visų kelių transporto priemonių plotis – 2,55 m; refrižeratoriaus su šilumos izoliavimo sienelėmis plotis – 2,60 m; visų kelių transporto priemonių aukštis – 4,00 m; transporto priemonės puošimo konstrukcija turi būti visiškai saugi aplinkai ir žmonėms; kolonai paruoštos ir papuoštos transporto priemonės nuotrauką pateikti organizatoriams iki rugpjūčio 29 d. Siūlomos puošimo gairės: miesto jubiliejus – 780 metų; Šiaulių jubiliejinių metų logotipo spalvos (žiūrėti kvietimo viršuje); šventės šūkis – „Skambėk, Šiaulių žeme!”

 

Šiaulių miesto simboliai; nauji, neatrasti Šiaulių simboliai; jūsų įmonės ar organizacijos vertybės šventiniame kontekste; jūsų įmonės ar organizacijos veikla šventiniame kontekste; dovanos miestui. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: šventiškumas; išskirtinumas; netikėtumas; originalumas. Išskirtinai papuoštas transporto priemones atrinks kompetentinga komisija, o jas pristačiusias įmones ar organizacijas apdovanos Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 

Registracijos laiške prašome parašyti: įmonės ar organizacijos pavadinimą; atsakingo asmens vardą, pavardę, kontaktinius duomenis; trumpą įmonės ar organizacijos šventinį sveikinimą miestui ir žmonėms. Atsakingas asmens kontaktiniai duomenys: Šiaulių kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Eglė Narbutaitė, tel.: (8 41) 420 733, mob. +370 656 18 935, el. p. siauliukolona@gmail.com

PASIRINKITE