Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Šiauliai švies Vilniuje: prasideda turizmo paroda „Adventur“

2020-01-22

litexpo

Kasmetinė turizmo paroda „Adventur“ keliautojams ir turistams – nelyg metiniai atlaidai. Paskutinį sausio savaitgalį į Vilniuje esančius „Litexpo“ parodų rūmus susirenka ieškantys pigesnių kelionių, naujų pasiūlymų žmonės ir visi turizmo profesionalai – dirbantys ir gyvenantys turizmu. Parodos rengėjai kviečia sakydami, kad Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“ yra ta vieta, kur galima sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas. O šiemet parodos tema – sveikatingumo turizmas.

Šiaulių turizmo informacijos centras į Vilnių atvyksta ne vieni. Kompaniją stende palaikys Šiaulių „Aušros“ muziejaus darbuotojai, kurie  kvies daugiau judėti. Parodos lankytojai galės prisiliesti prie istorijos išbandydami medinį dviratį, atvežtą iš vienintelio Lietuvoje Dviračių muziejaus, o šią patirtį bus galima užfiksuoti su  senovine „camera obscura“, apie kurią plačiau papasakos Fotografijos muziejaus darbuotojai. Taip pat bus galima daugiau sužinoti apie kitas „Aušros“ muziejaus padaliniuose vykdomas veiklas, renginius, edukacijas.

Tuo tarpu „Rūtos“ šokolado muziejus kviečia atrasti kartųjį šokoladą ir saldainius be cukraus. Saldainiais galės vaišintis ir maži, ir dideli parodos lankytojai.

Iš toli šviečiantis ir kviečiantis naujasis Šiaulių miesto stendas pristatys turistines naujoves mieste. Du nauji muziejai – Telefonijos ir Vaistininkystės – duris atvėrė 2019 metais, o naujos arba atnaujintos edukacijos laukia norinčių išmokti ir sužinoti. Išleisti ir geriau miestą pažinti leisiantys leidiniai, žemėlapiai. Negalintiems gyventi be naujausių technologijų pristatysime ir naujausią produktą – mobiliąją programėlę, kurioje įvairiausia turistinė informacija apie visą Šiaulių regioną.

Kadangi šių metų parodos tema sveikatingumo turizmas, Šiaulių stende bus galima pasitikrinti regėjimą. Taip, jūs gerai perskaitėte – ant specialaus plakato sužymėti miesto objektai, kuriuos „nuskaitę“ gausite dalyvio kortelę bei momentinį prizą. Užpildę kortelę turėsite galimybę dalyvauti pagrindinio prizo lošime – kelialapį „Savaitgalis Šiauliuose“ sudaro: nakvynė dviem viešbutyje „Grafaitė“, vakarienė „76 Vytauto st.“ pub‘e, pramogos virtualios realybės kambaryje „Enter VR“, nemokamas apsilankymas „Rūtos“ šokolado muziejuje bei „Aušros“ muziejaus padaliniuose.    

PASIRINKITE