Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Ryškiaspalviai vėjo malūnėliai papuošė Šiaulių bulvarą

2020-03-09

koliažas

Iki Kovo 11-osios minėjimo likus kelioms dienoms, Šiaulių turizmo informacijos centras įstaigos prieigas puošiančius gėlių vazonus pripildė spalvotais vėjo malūnėliais.

Į tris vazonus susmaigstyti 135 geltoni, žali ir raudoni iš popieriaus pagaminti vėjo malūnėliai. „Šiauliečiai prisideda prie Kovo 11-osios vėjo malūnėlių akcijos ir belaukdami, kol bus pasodintos gėlės šalia centro esančiuose vazonuose, į juos prismaigstė daugiau nei šimtą vėjo malūnėlių. Praeiviai, pamatę naujas dekoracijas, iš karto šypsosi, fotografuoja. Manome, kad ši maža iniciatyva paskatins ir kitus papuošti trispalvėmis savo aplinką“, – kalbėjo Centro atstovai. Nors orų prognozės ir pranašauja stiprius vėjus, turizmo darbuotojai tikisi, kad malūnėliai „neišskris“ ir kovo 11 dieną dar džiugins miestelėnus.

2020 m. kovo 11-ąją sukanka lygiai 30 metų, kai Atkuriamasis Seimas paskelbė apie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Vėjo malūnėliai – šios sukakties ir laisvės simboliai.

PASIRINKITE