Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

„Rumshk“ savaitgalis Šiauliuose: muzika, tatuiruotės dvare ir Atsuktuvas

2019-06-21

35925589_2112625319015078_3900723417447399424_n

Sugrįžtantis alternatyvios muzikos festivalis „Rumshk“ melomanų lauks Zubovų dvaro kieme (Aušros al. 50) birželio 28-29 dienomis. 14-tą kartą vyksianti muzikinė fiesta lepins ne tik gyva muzika, bet ir filmų peržiūromis, tatuiruočių stovykla, nemenku maisto meniu ir dar kai kuo.

Visos šios akcijos-atrakcijos vyks fone skambant gyvai muzikai. Pasirodymais džiugins „X faktoriaus“ nugalėtojai „Good time boys“ ir unikalios muzikos kūrėjai bei atlikėjai CUNABULA. Daugiau informacijos apie atlikėjus pateikiama internetinėje festivalio svetainėje. Net vienuolika atlikėjų dalinsis Zubovų dvaro kieme įrengta scena. Kas laimės pinigines premijas ir rėmėjų įsteigtus prizus šiemet?

Vakarais skambės muzika, o dienomis bus galima edukuotis – atvyksta įvairių disciplinų atstovai. Viešose paskaitose jie kalbės meninės, muzikinės problematikos temomis. Renginio dalyviai galės įsitraukti į diskusijas apie dizainą, kultūrą, muziką madą. Planuojami asociacijos LATGA, Lietuvos gretutinių teisių AGATA atstovų pranešimai. Profesorių Remigijaus Venckaus ir Gintauto Mažeikio paskaitos visuomet sulaukia daug dėmesio, todėl ir šį kartą jie festivalio lankytojams pateiks įdomių įžvalgų apie velnius ir fotografijų meną.

Beje, į Šiaulius atvyksiantis Nerius Atsuktuvas-Pečiūra pristatys filmą – jį pamatysite tik šiame festivalyje. Specialiai renginio proga atsidarys antikvarinių kompiuterinių žaidimų salonas, kurį organizuoja Šiaulių kino meno klubas.  Kino mėgėjams pristatoma ir „Tindirindžio“ programa su S ženklu.

Užsiėmimus renginio dalyviams rengia ir Šiauliuose gerai žinomas baikerių klubas „Sun City Bulls MCC“. Šiemet veiks tatuiruočių salonas „Totemas tattoo“: norintieji galės pasidaryti tatuiruotę, mat „totemiečiai“ dirbs ne vieni – atvyksta ir Martynas Šnioka. Ar jau turite idėją, kuo papuošite kūną? Pasipuošti galėsite ir unikalaus dizaino marškinėliais, kuriuos sukūrė tie patys „Totemas tattoo“ meistrai.

Vienoje unikaliausių Šiaulių miesto vietų – Zubovų dvaro kieme – vyksiantis muzikos festivalis jau nebe pirmą kartą siūlys prisidėti prie šiukšlių mažinimo – bus naudojamos daugkartinės stiklinės. O jas pripildyti klausytojai galės įvairiausiais gėrimais, mat maisto vagonėlių ir gėrimų pasiūla niekuo nenusileis sostinėse vykstantiems renginiams.

Daugiau informacijos: https://naktunai.wixsite.com/rumshk

Dar kažko trūksta iki pilnos laimės? Penktadienį vyks ekskursija į menkai pažįstamą Šiaulių dalį – Rėkyvą. Senoji dvarininkų Karpių istorija, pasiplaukiojimas Rėkyvos ežeru ir saulės palydėtuvės laukia ekskursantų.

PASIRINKITE