Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Prancūziška dvasia ir nesibaigiančios šventės Šiauliuose

2019-08-09

momento

Paskutinis vasaros mėnuo slenka lydimas lietaus ir kartais nusišypsančios saulės. O renginių gausa pratina prie didžiųjų miesto švenčių mėnesio gale ir rugsėjo pradžioje. 

Kokias istorijas pasakoja miesto medžiai?

Šiaulių miesto istoriją pasakoja medžiai. Netikėta? Vaikščiojate po mūsų gausiai sužaliavusį miestą, bet tikrai ne visi žinote, kad miesto parkai ir medžiai gali papasakoti labai įdomių istorijų.

Kol mieste verda aistros dėl kertamų ar nekertamų liepų, kol dar jos stovi ir žaliuoja – kviečiame sužinoti ir patirti žaliąją miesto istoriją.

Gidė Regina Mačiulytė lauks prie laikrodžio „Gaidys“, Vilniaus g.189
Bilieto kaina 3 Eur.

Prancūziški akcentai Šiauliuose

Dailės festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika“ vėl mieste! Plenerai, koncertai ir šviesų performansai laukia žiūrovų. Renginių gama plati, tereikia išsirinkti.

Išeik į kiemą!

Rugpjūčio 12 d. 17.30 val. Stoties g. 8 kieme (prie Dubijos g. bendrabučių) pokalbiui-diskusijai „Kultūros nesusipratimai ir kitos heter-u-topijos“ susitinka rašytojas, eseistas Andrius Jakučiūnas ir filosofijos profesorius, kultūros teoretikas Gintautas Mažeikis.

Nuo 17.00 val. besirenkančius į renginį dainomis pasitiks neseniai savo būsimos debiutinės plokštelės „Bitės skrydis“ kūrinius pristačiusi Elzė Urbietytė.

Knygos teatras atvyksta į Šiaulius!

2019 m. rugpjūčio 13 d., antradienį, 18 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks „Knygos teatro“ spektaklis vaikams „Trumpos istorijos apie…“. Šis renginys yra XVI tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio dalis. 

Kokias istorijas išgirsite ir pamatysite? 

Vaistininkystės muziejus laukia lankytojų!

Vaistinėje „Valerijonas“ oficialiai atidarytas vaistininkystės muziejus. Kitąmet 150-ąją sukaktį švęsianti vaistinė jubiliejiniams metams ruošiasi iš anksto ir Šiaulių miestui jau šią vasarą dovanoja dar vieną lankytiną vietą mieste. 

Muziejus bus atviras visiems, jame įrengtas istorinis vaistinės fragmentas, eksponuojamos 175 istorinės vertybės, iš arčiau supažindinančios su vaistininko profesija.

 

PASIRINKITE