Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Poilsis gamtoje. Kur praleisti laisvalaikį vasarą?

2018-06-05

IMGP5522

 

Penktadienį, birželio 8 d. 10.30-18.30 val., Šiaulių universiteto Botanikos sodas (Paitaičių g. 4) kviečia visus gamtą vertinančius profesionalus ir mėgėjus į tarptautinę konferenciją-mokymus „Poilsis gamtoje“. Lankytojai galės sužinoti apie poilsio gamtoje vietas, priemones ir būdus, kuriuos atskleis šios srities profesionalai – gidai, mokslininkai ir tie, kurie savo laisvadienių neįsivaizduoja be gamtos. Renginys nemokamas, tad tai puiki proga aplankyti Šiaulių miesto ramybės oazę – Botanikos sodą.

 

Kaimo turizmo sodybų valdytojai ir laisvalaikio gamtoje organizatoriai pasidalins poilsio gamtoje patirtimi – pristatys tokio poilsio vietas, paslaugas ir poilsio būdus, kad gamtą vertinantys poilsiautojai bendraminčių apsuptyje galėtų lengviau apsispręsti, kur ir kaip praleisti laisvalaikį šią vasarą, išbandytų ką nors naujo.

 

Renginys laike ir erdvėje bus išskaidytas į tris vietas Botanikos sode. Į kiekvieną iš jų dėmesys bus sutelktas skirtingu, programoje numatytu metu. Konferencijos metu dalyviai galės laisvai rinktis jų lankymo laiką, grožėtis Botanikos sodo kolekciniais augalais, aplankyti edukacines erdves, bendrauti vaišindamiesi žolelių arbata.

 

Organizatoriai: Šiaulių universitetas, Kordobos universitetas ir Daugpilio universitetas.

Partneris – Šiaulių turizmo informacijos centras.

Dalyvaus Šiaulių žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė.

Šiaulių turizmo informacijos centro inf.

PASIRINKITE