Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

KONFERENCIJOS

Šiaulių miestas patogus visiems, planuojantiems organizuoti konferencijas, verslo susitikimus ar seminarus. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus, galite rinktis mažesnę arba didesnę erdvę. Esant pageidavimui, planuojamo renginio salė gali būti su visa ar daline konferencijos įranga, kavos pertraukėlėmis bei pietumis.

Šiauliuose

Šiaulių universiteto biblioteka, Šiaurės Lietuvos kolegija, Verslo inkubatorius, Šiaulių pramonės, prekybos ir amatų rūmai, Šiaulių valstybinė kolegija, – visos šios įstaigos siūlo dideles konferencijos patalpų nuomos galimybes: seminarų bei pasitarimų kambariai, kurie tinka nedidelėms žmonių grupėms, ir salės, talpinančios iki 160 žmonių.

Konferencijų centras „Havana“, taip pat esantis Šiaulių centre, mielai laukia norinčių ne tik išsinuomoti patalpas su specialia įranga ir patogiu parkavimu, bet ir nudžiuginti renginio dalyvius gardžiais užkandžiais ar skaniais pietumis.

Ieškote ypatingos, susikaupimui bei meditacijai tinkamos atmosferos miesto centre – rinkitės šalia Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros esančią Šiaulių vyskupijos pastoracinio centro konferencijos salę.

O Chaimo Frenkelio vilos konferencijų salėse organizuojamiems renginiams išskirtinumo suteikia prabangi aplinka ir istorijos „prieskonis“.

Jei organizuojamai konferencijai ar seminarui Šiaulių miesto centre ieškote kompleksinio sprendimo, – t.y. konferencijos ar seminaro patalpų, apgyvendinimo ir maitinimo galimybių vienoje vietoje, – tuomet rinkitės viešbutį „Šaulys“, „Turnė“, „Šiauliai“ ar „Saulininkas“. Čia Jūsų lūkesčius patenkins tinkama renginio bei poilsio aplinka, skanus maistas ir profesionalus aptarnavimas.

Panašų renginio paslaugų paketą Jūs rasite ir šiek tiek atokiau nuo miesto centro esančiame viešbutyje „Šiaulių krašto medžiotojų užeiga“ ar viešbutyje „Grafaitė“.

Netoli Šiaulių

Siekiantiems konferenciją organizuoti ramesnėje aplinkoje, toliau nuo miesto šurmulio, puikiai tiks netoli Šiaulių esantis Grafo Zubovo viešbutis, smuklė-motelis „Smakų smakas“, kaimo turizmo sodyba „Girelelė“, „Rimuošės dvaras“, „Audruvis“ ir t.t. Puiki aplinka ir kokybiškos aptarnavimo bei maitinimo paslaugos sąlygos konferencijos sėkmę ir užtikrins dalyvių pasitenkinimą.

Norintiems konferenciją ar verslo susitikimą organizuoti Šiaulių regione, taip pat mielai pasiūlysime patrauklias galimybes. Tokiu atveju dažniausiai renginio vieta pasirenkama kaimo turizmo sodyba, kur puikiai dera informacijos sklaida, svarbūs pokalbiai su nuostabiais gamtos vaizdais ir skaniais patiekalais.

  1. RŪŠIUOTI PAGAL:
  2. SORT BY: Rating / Latest
  • Nėra rezultatų atitinkančių jūsų užklausą.
  • PASIRINKITE