Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Pirmasis vasaros savaitgalis Šiauliuose – tik vaikams!

2019-05-31

 

IMG_60012019-ųjų vasara Šiauliuose – vaikų vasara. Renginiai, leidiniai ir pramogos mažiesiems turistams leis pažinti saulės miestą, keliauti ir netgi konkursai! O vasarą pradės naujo žaidimo pristatymas ir vienintelis Lietuvoje renginys vaikams „Aš – mažasis šiaulietis“.

Jau šeštadienį, birželio 1 d., prie Šiaulių turizmo centro vaikų laukia naujas žaidimas – „Šiauliai“. Ant didelės žaidimo lentos mažieji žaidėjai galės vaikščioti ir bandyti pasiekti 120 žaidimo langelį. O keliauti šiame žaidime bus galima su Geležine lape, traukiniu, pelikanais. „Manome, kad šis žaidimas skatins mažuosius žaidėjus geriau pažinti Šiaulius, aplankyti žaidime nupieštus objektus ir pamatyti, kaip jie atrodo miesto gatvėse. Tai ir puikus prisiminimas po viešnagės saulės mieste. Mažas suvenyras ir puikus laiko praleidimas keliaujant“, – pasakoja centro darbuotoja Virgilija. Vaikai prie turizmo informacijos centro sulauks ir ypatingų svečių – vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ artistų.

Turizmo informacijos centas kviečia tiek vaikus, tiek suaugusius sudalyvauti orientaciniame žaidime „Roko lydimi, laisvo žodžio vedami“. Žaidimas parengtas pagal profesionalių gidžių sukurtą maršrutą apie Sąjūdį Šiauliuose. Pažaisti kviečiame šeštadienį, birželio 1 d., 15 val. žaidimas nemokamas. Jau tradicija tapęs vaikams skirtas renginys „Aš – mažasis šiaulietis“, dar kitaip mažųjų šiauliečių pagerbimo šventė. Šiemet ji ypatinga – jau 15-oji. Koncertai, žaidimai, mažųjų šiauliečių sveikinimai ir pažymėjimų teikimai ir kitos veiklos.

PASIRINKITE