Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Pirmą kartą Šiaulių istorija virtualiai!

2018-03-08

Be pavadinimo

 

Austėja PAŠVIESTYTĖ, Rasa GELŽINYTĖ

www.siauliuistorija.lt – tai virtuali Šiaulių miesto istorija nuo priešistorinių laikų iki dabarties.

 

 

Šiaulių turizmo informacijos centras žingeidiems miestiečiams ir miesto svečiams – visiems, besidomintiems Šiaulių miesto istorija – siūlo unikalią kelionę laiku. Pasitelkę modernias technologijas, sužinosite miesto istoriją, kur bebūtumėte – namie ar kelyje, dirbdami kompiuteriu ar naršydami išmaniuoju telefonu!

 

 

Šiaulių miesto istorija suskirstyta į 13 skyrių chronologine tvarka pagal istorinius laikotarpius ir svarbius reiškinius, įvykius, sugulusius į 41 temą. Vizualinį patrauklumą kuria per 200 nuotraukų iš Šiaulių „Aušros“ muziejaus rinkinių, Šiaulių turizmo informacijos centro ir Šiaulių miesto savivaldybės archyvų, įgyvendintų projektų, šiauliečių fotografų. Virtuali istorija sukurta įsigijus „Time Travel – Timeline WordPress“ licenciją.

 

 

Projektas dar nėra baigtas – jis bus papildomas naujomis įdomiomis temomis ir nuotraukomis. Prie jo įgyvendinimo prisidėti kviečiame ir Jus – rašykite mums, apie ką norėtumėte sužinoti. Dalinkitės „Šiaulių miesto istorija“ feisbuke ar tviteryje, komentuokite, palikite atsiliepimą – tęskime ir kurkime miesto istoriją kartu.

 

Šiaulių turizmo informacijos centrui įgyvendinti projektą padėjo, nuoširdžiai talkino Šiaulių „Aušros“ muziejaus specialistai, konsultavo Šiaulių universiteto istorikai. Kultūros projektą finansavo Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Keliaukite per šimtmečius trunkančią Šiaulių miesto istoriją! Linkime nepamirštamų akimirkų ir įspūdžių!

 

 

Šiaulių turizmo informacijos centro inf.

PASIRINKITE