Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Pavasariniai žiedai Šiauliuose

2019-05-08

P1960137

Ar jau sukasi galvos nuo pavasarinių žiedų grožio? Jau matėte, kad pražydo kaštonai? O alyvos? Rododendrai tai tikrai. Nepraleiskite šio grožio pro akis, juk tai tuoj liks tik žaluma. Išeikite pasivaikščioti ir pasigrožėti bundančia gamta.

Visi į Pietinį!

Sugrįžimas į posovietinio gyvenimo virsmą, laukinį kapitalizmą, Pietinia spindesį ir skurdą.
Kiečiausia VIP ekskursija pagal šiuolaikinės literatūros bestselerį, Rimanto Kmitos romaną „Pietinia kronikas“. Knyga, sukėlusi visuotinį ažiotažą ir 2017-aisiais pripažinta geriausia Metų knyga Lietuvoje!
Į Topinę ekskursiją važiuoja ir studentai, ir prezidentai. A kuo jūs blogesni?
Po ekskursijos ekskliuzyvinis pasiūlymas – Rimanto Kmitos romanas „Pietinia kronikas“ su autoriaus autografu ir palinkėjimais.

ENTER muzika

Gegužės 10 d. bus skirta šiuolaikinės muzikos projektams. Ypatingas šių metų Šiaulių dailės galerijos bendradarbiavimas su „Gestalt“ komanda atneš experimental, ambient ir techno garsų paletę į gerai šiauliečiams žinomas Verpsto fabriko ir Space_bar erdves.

XXI Saulės taurė

Kviečiame visus į tarptautinį turnyrą „XXI Saulės taurė 2019” ir 42-ąjį Šiaulių regiono kultūrizmo ir fitneso čempionatą!

Pirkti bilietus: www.bilietai.lt/lit/renginiai/kitos-pramogos/xxi-saules-taure-2019-kulturizmo-ir-fitneso-cempionatas-279653/

Pavasaris mieste

Vaikštinėdami po miestą, pažiūrėkite, kaip papuoštos erdvės, kokios gėlės skleidžiasi skveruose. Būtinai užsukite ir į Šiaulių universiteto Botanikos sodą!

PASIRINKITE