Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Paaiškėjo patriotiškiausių vitrinų nugalėtojai

2017-03-13
20170310_153951

Konkurso nugalėtojas – I-osios vietos laimėtojas UAB “ŽIburio” knygynas.

Artėjant mieste šventei „Marguok! Verbuok! Su Lietuva!“ Šiaulių turizmo informacijos centras kvietė išradingai puošti savo vitrinas ir langus – kad jie spinduliuotų Nepriklausomybės atkūrimo šventine dvasia, o gatvėse atsirastų daugiau šviesos ir šypsenų. Šiaulių įmonės ir įstaigos buvo ganėtinai aktyvios, puošdamos savo vitrinas.

 

“Patriotiškiausios vitrinos” konkurso komisija įvertinusi atsiųstų dalyvių nuotraukas, nusprendė apdovanoti keturias įmones.

 

Pirmosios vietos laimėtoju paskelbtas UAB „Žiburio“ knygynas, vieną savo vitrinos langų papuošęs valstybingumo tematikos knygomis, lietuviška atributika ir gėlėmis. Antroje vietoje liko banko „Citadele“ Šiaulių filialas. III-osios vietos laimėtoja pripažinta drabužių parduotuvė „Vizitas“, ketvirtosios vietos laimėtojas – Tilžės g. įsikūrusi drabužių parduotuvė „Zuffy Boutique“.

 

Labiausiai šventės dvasią įprasminantieji bus apdovanoti AB Naujosios Rūtos įsteigtais saldžiomis atminimo dovanomis. Su laimėtojais dėl to bus susisiekta asmeniškai.

 

IV-osios vietos laimėtoja - "Citadele" banko Šiaulių filialas.

II-osios vietos laimėtojas – “Citadele” banko Šiaulių filialas.

20170311_105830

III-osios vietos laimėtojas – parduotuvė “Vizitas”.

 

 

20170312_151651

IV-osios vietos laimėtojas – Tilžės g. įsikūrusi “Zuffy Boutique”.

PASIRINKITE