Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Paskutiniai šių metų šiaulietiški pasispardymai – žaidime pagal „Pietinia kronikas“

2019-12-20

Šiauliai Mazūrinio

Rašytojas Rimantas Kmita savo paauglystės išdaigas ir nuotykius aprašė popromane „Pietinia kronikas“, kuris gavo ir geriausios metų knygos apdovanojimą. Romano motyvais sukurta eksursija „Pietinia kronikas. Gyvai“ nepraranda susidomėjimo ir populiarumo, o orientavimosi žaidimas – naujiena.

Tarp žiemiškiausių metų švenčių, kai pilvuose vartosi baltosios mišrainės ir silkė, labai gerai pajudėti. Šiaulių turizmo informacijos kartu su Šiaulių skautais sukūrė orientavimosi žaidimą „Per šventes – į Pietinį“, kuriame smagios užduotys, ištraukos iš romano ir puikūs prizai geriausiai pasirodžiusiems. Žaidimas vyks gruodžio 27 d., 18 val.

„Šiaulių Pietinis yra vienas ryškiausių miesto rajonų. Tai tarsi miestas mieste – su savo taisyklėmis, savitais mikrorajonais, giliai atmintyje įsirėžusiais parduotuvių ar kitų įstaigų pavadinimais. Todėl į šį žaidimą pažiūrėjome kiek netradiciškai, juk šventės“, – pasakojo Centro atstovai.

IMG-6888Kadangi žaidimas vyks spalvingą istoriją turinčiame miegamajame rajone, prizai – taip pat ne patys kasdieniškiausi. UAB ,,Militarija plius“ dovanoja dvi kuprines ir nerūdijančio plieno gertuvę. O    saldžiausias miesto muziejus – „Rūtos“ šokolado – dovanoja apsilankymus muziejuje.

 Orientavimosi žaidime naudojama „Action Bound“ programėlė, kurią reikia jau turėti telefone (kaip   ir pilnai įkrautą bateriją).

 Komandos ir pavieniai žaidėjai kviečiami registruotis el. paštu tickomunikacija@visitsiauliai.lt.  

 

PASIRINKITE