Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Paskutiniai 2018-ųjų pasispardymai – ką nuveikti Šiauliuose?

2018-12-17

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

Skaičiuojate, kiek laiko liko iki šv. Kalėdų? Ogi visai nedaug – tik savaitė! Dar savaitė ir metai baigsis. Ar jau turite dovanas? O gal dar trūksta kažko? Užsukite į Šiaulių turizmo informacijos centrą – ir dovanų, ir pramogų.

Šventiniai suvenyrai, mielos smulkmenos ir rimtos dovanos pradžiugins kiekvieną. Marškinėliai, džemperiai tikriems šiauliečiams, o šalikai – patriotams. Dailūs lininiai rankšluosčiai su Elniais devyniaragiais ar mediniai rūtusėliai (mediniai papuošimai), prakartėlės su gintarais – ateikite rinktis. 

O šventiniu laikotarpiu mes jums siūlome net šešias nepakartojamas ekskursijas ir naktinį turistinį žygį:

1. Sniego pilnos gatvės negali tapti kliūtimi miesto pažinimui. Ypač tada, kai  ekskursijas veda profesionalūs gidai. Susitikime ekskursijoje „Kalėdinės Šiaulių istorijos ir legendos“ su gide Vilma Stonceliene. Visai šeimai skirtas pasivaikščiojimas jau šį šeštadienį (12.22) 13val.

2. Antrąją Kalėdų dieną  vykite į ekskursiją „Kalėdinės prakartėlės istorijos“ autobusu. Gidė Laima Šadžiuvienė parodys gražiausias prakarteles mūsų regione. Susitikime gruodžio 26 d. Nepamirškite termoso su karšta arbata.

3. Pakilę nuo šventinių stalų, sudalyvaukite komandiniame žaidime – orientaciniame žygyje „Nelik ant ledo!“. Apsirenkite šiltai, suburkite komandą ir susitikime žygyje. Tikrai neatskleisime, ką reiks daryti, tik garantuojame, kad bus veiksmo ir užduočių. Naktinis orientacinis žygis jau gruodžio 27. 

4. Jau ėję kitapus bulvaro su gidu Saulium Stasiūnu neslėpė, kad miestą atrado iš naujo. Tiek kartų numintas bulvaras iš kitos pusės atskleidė niekad negirdėtų istorijų, o degustacija prieš ekskursiją – ne tik pasotino, bet ir suteikė jėgų visam maršrutui. Ką šventėms paruošė gidas Saulius sužinokite gruodžio 28 d. ekskursijoje „Kalėdiški Šiauliai: pakiemiais, patvoriais, pagrioviais“. 

5. Daugiausiai pramoginių akcentų ir kitų gėrybių sukaupusi ekskursija „Pagauk šventinį momentą!“ džiugesį teiks iki Naujųjų likus vos porai dienų. Leiskitės miestą kūrusių asmenybių keliais su gidu-personažu Sauliumi Šauliu gruodžio 29 d.

6. Šiauliai gundantis miestas! Abejojate tuo? O mes jums įrodysime, kad mieste pilna tokių vietų, kur kyla pagundos paskanauti, pamatyti ir išgirsti. Gidė Elvyra Rickevičiūtė parengė ekskursiją „Šiauliai: modernus pagundų miestas“, kurioje paskutinę metų dieną susipažinsite su labiausiai gundančiais objektais mieste. 

Nors iki metų pabaigos liko vos dvi savaitės, mieste renginių – per akis. Iš anksto planuokite laiką, juk nesinori praleisti nepakartojamų susitikimų ir naujų atradimų. Čia rasite visus renginius mieste: http://siauliai-events.lt/sventiniai-renginiai-siauliuose-programa-6/

Išsami informacija apie renginius http://siauliai-events.lt/

Telefonu (8-41) 523 110

 

 

 

 

PASIRINKITE