Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Nauji metai – naujos ekskursijos ir atradimai Šiauliuose

2020-01-07

abu

Turizmo atstovai juokauja, kad turizmas – niekada nemiega. To puikiausias įrodymas – kuriamos vis naujos ekskursijos. Ne išimtis ir Šiaulių gidai, kurie savo patirtį ir žinias nori pristatyti miestelėnams ir svečiams. Sausio mėnesį pristatomos net dvi naujos ekskursijos Šiauliuose. 

Su kuo valgomas „musgaudis“?

Teatralizuota ekskursija „Kultūrinis musgaudis“ vis atnaujinama ir sulaukia didelio dėmesio. Ekskursijos personažų lydimi, ekskursantai keliauja nuo vienos miesto istoriją, kultūrą, praeitį ir dabartį įprasminančios vietos prie kitos.

„Sužinosite, kaip keitėsi Šiauliai reikšmingų įvykių karuselėje. Daugybė negirdėtų faktų, pasakojimų apie Šiaulius, čia gyvenusias ir veikusias asmenybes, palikusias palikimą ir miestui, mūsų šaliai. Ekskursijos metu apsilankysite buvusioje „Milšteino cukrainėje” (dab.  „Presto“ kavinėje), paragausite alaus sriubos ir būtent čia įvyks specialus teatralizuotas veiksmas: kultūrinis „musgaudis“!“ – pasakojo ekskursijos autoriai Ieva ir Rokas.

Prie Šiaulių valstybinio dramos teatro Jūsų lauks ekskursijos gidė Ieva su savo kompanionu – Šiaulių miesto kultūringu piliečiu. Ekskursija sausio 10 d., 17 val. Eukskursijos kaina vienam asmeniui 10 Eur.

Zubovų keliais 

Sausio 25 d., šeštadienį, 12 val., vyks kelionė po Šiaulių kraštą, kurioje ekskursantai susipažins su ypatingo likimo Zubovų giminės istorija nuo XVII amžiaus iki XXI-ojo.  

Gidas Saulius Stasiūnas pristatys Šiaulių miesto ir regiono istorijoje ryškų pėdsaką palikusią giminę, jos istoriją, rūmus, parkus, dvarus, verslus, istorijos pamokas ir visuomeninio gyvenimo pavyzdžius. Kodėl Šiauliai neįsivaizduojami be Zubovų? Kodėl su pasididžiavimu turime tarti šią pavardę?

Į ekskursiją „Zubovai Šiaulių krašte: tada ir dabar“ jau galima registruotis, ekskursijos kaina 7 Eur asmeniui.

PASIRINKITE