Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Miesto vizija išlieka nepakitusi: Šiauliai – Saulės miestas: atviras, veržlus ir saugus

2016-08-03

Daugiau nei metus rengtas vienas pagrindinių miesto dokumentų 2015-2024 m. Šiaulių miesto strateginis plėtros planas jau baigiamas. Planą rengiančios įmonės „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ atstovai pristatė savo darbo rezultatą savivaldybės Strateginės plėtros tarybai (SPT).

 

Kaip sakė plano rengėjai, dokumentas buvo rengiamas išsaugant aktualių praėjusio laikotarpio priemonių tęstinumą, taip pat siūlant naujus tikslus. Miesto vizija išlieka nepakitusi: Šiauliai – Saulės miestas: atviras, veržlus ir saugus.

 

„Suplanuoti 10 metų miesto gyvenimą nėra paprasta, todėl planas turėtų būti peržiūrimas kas 3 metus. Siekėme, kad Šiaulių miesto strateginis plėtros planas nebūtų svajonių knyga, į jį sudėjome tai, kas realu“, – komentavo ekspertė Vaiva Bražionytė.

 

Strateginio plano rengime atskirose grupėse dirbo miesto įstaigų ir organizacijų atstovai, įvairių sričių specialistai.  Buvo atlikta Šiaulių miesto esamos būklės (2005-2015 m.) analizė pagal detalizuotas tematines sritis ir reprezentatyvus Šiaulių miesto gyventojų pasitenkinimo viešosiomis paslaugomis tyrimas.

 

Savivaldybė kviečia gyventojus susipažinti su 2015-2024 m. Šiaulių miesto strateginio plėtros plano projektu (tinklalapio skyriuje „Miesto strateginis planas“)  teikti savo pastabas, pasiūlymus dėl numatytų vystymosi krypčių, parengto priemonių plano ir pan. Pasiūlymų laukia Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Ekonomikos skyrius, teikti el. paštu rasa.maciene@siauliai.lt iki rugpjūčio 8 d.

 

Viešųjų ryšių skyriaus informacija

PASIRINKITE