Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Mieste ant rubežiaus – saldžios ekskursijos ir muzikos garsai

2019-05-23

Linos Pčelincevaitės nuotr. (14)

Šiauliai nuo seno žinomi ir kaip miestas ant rubežiaus – per miestą einanti gatvė skiria Žemaitiją nuo Aukštaitijos. Mieste susiduria ir įvairūs kulinariniai akcentai, pateikiantis netikėtų gomuriui pojūčių. Ką dar galima pajusti Šiauliuose? 

Saldi ekskursija laukia smaližių

Ekskursijos metu vaikščiosime Šiaulių miesto centrinėmis gatvėmis ir ieškosime tarpukariu veikusių saldainių krautuvėlių. Kur prie puodelio kavos ir deserto buvo aptariamos svarbiausios miesto naujienos?
Ekskursijos pabaigoje dalyviai bus vaišinami saldainiais.

Saldus ar kartus yra retro skonis?

Tarpukario Šiaulių miesto atmosferą  pristatys gidės sukurtas personažas ponia Antanina. Po ekskursijos , esant poreikiui,  malonioje aplinkoje, skambant muzikai, bus skanaujami  patiekalai, kurių receptai išsaugoti smetoniškoje valgių gaminimo knygoje, bus klausoma  netikėtų ir nuotaikingų pasakojimų.

Vėl grosime ir šoksime ant rubežiaus!

Tradicinis ir tęstinis festivalis skirtas plačiai visuomenės daliai – nuo šeimų, jaunimo iki senjorų. Šiais metais kiek keičiasi festivalio muzikinės dalies turinys. Festivalyje dalyvaus Folk, Country, Blues, Rock ir populiarios muzikos atlikėjai iš Lietuvos ir Latvijos. Nuo 10 val. ryto iki vakaro pėsčiųjų bulvare (Vilniaus g.) šurmuliuos Lietuvos ir Latvijos tautodailininkų, amatininkų, kulinarinio paveldo ir prekybininkų mugė.

Eikim prie reikalo Šiauliuose

tviras bei intelektualus diskusijų ciklas Eikim prie reikalo persikelia į Šiaulius!
Diskusijos svečias – Lietuvos dailės teoretikas, kritikas, Virginijus Kinčinaitis. Diskusijos metu išgirsime apie Kultūrą Šiauliuose, Virginijaus nuomonę apie meno situaciją mieste.
Susitinkame jau gegužės 28d. 16 val Šiaulių dailės galerijoj (Vilniaus g. 245)

PASIRINKITE