Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Kviečia III-asis Turizmo forumas

2019-11-26

Siauliu turizmo forumas_FB_ivykis_500x260px

Lapkričio 29 dieną, penktadienį, Šiaulių arenoje vyks III Šiaulių krašto turizmo forumas. Apie Lietuvos regionų partnerystės patirtis, kodėl verta „investuoti“ į regioninį bendradarbiavimą, Šiaurės Lietuvos, Šiaulių regiono perspektyvas kalbės rinkodaros ir turizmo specialistai. 

Lietuvos turizmo rūmų prezidentė, Nacionalinės turizmo verslo asociacijos prezidentė, kelionių agentūros „Estravel American Express“ vadovė Žydrė Gavelienė kalbės tema „Inovacijos versle. Ar tai darnu?“. Vis dažniau Lietuvoje minimas darnumas neišvengiamai paliečia ir verslininkus.

Vilniaus universiteto Rinkodaros projektų koordinatorė, Šiaulių universiteto doktorantė Lina Bivainienė kalbės apie Lietuvos miestų ženklodarą bei kas ir kaip galėtų būti geriau.

Ryšių su visuomene, komunikacijos ir rinkodaros profesionalas, žurnalistas, Lietuvos komunikacijos asociacijos Tarybos narys, knygos „Gaono kodas“ autorius  Rytis Sabas kalbės apie išradingąją sporto rinkodaros pusę.

Apie kaimo turizmo plėtrą, aktualijas ir iniciatyvas (pvz., „Atviros dienos kaime“) kalbės Diana Dubatauskienė, Lietuvos kaimo turizmo asociacijos direktorė. 

„Viešųjų erdvių pritaikymas ateities poreikiams. Nauja interakcija su lankytoju“ – temą pristatys Artūras Lukševičius, audiovizualinių medijų technologijų ekspertas, MB „Hopro“ kūrybos projektų vadovas. 

Pranešimai apima įvairias su turizmu susijusias temas. Forumas kviečia turizme dirbančius ir tendencijomis besidominčius asmenis.

Registracija: https://bit.ly/37GbK2P

 

PASIRINKITE