Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Kur Šiauliuose slepiasi zoologijos sodas ir kaip šokti ant vandens?

2018-12-12

25189098_2113199385360740_179779450647180994_o

Mes suprantame, kad jūs skubate, kad jau erzina ne sniegas, o lietus, o visos eglutės kreivokos ir sunku išsirinkti. Bet sustokite – nueikite į renginius, praturkinkite dienas meniniais inkliuzais.

*Gruodžio 15 dieną leisimės į gyvūnėlių paieškas – organizuojamas foto orientacinis žygis „Kur per Kalėdas Šiauliuose prabyla gyvūnėliai?“. Žygis organizuojamas su Normundo Valterio mokykla. Kaip viskas vyks? Gausite planą su vizualiomis užuominomis ir mįslėmis, o tada leisitės į objektų paieškas. Net nepatikėsite, kiek mieste apgyvendinta įvairiausių žvėrelių.

*Gruodžio 16 d. Merūnas Vitulskis surengs iškilmingą solidžios programos koncertą „Pasaulio klasikos hitai“ Šiauliuose. Akompanuojant orkestrui „Vilniaus sinfonietta“ (arenose) ir styginiam kvartetui, muzikos garsai užlies visų širdis. „Pasaulio klasikos hitų“ programai jis atrinko garsiausius kūrinius, kuriuos atlikti reikia ne tik nepaprasto vokalinio talento, bet ir išlavintos technikos, puikaus balso valdymo ir emocinio išjautimo.

*VIII šeimų Kalėdinių dainų koncertas „Man labai patinka Kalėdos“ laukia visų savo gerbėjų! Įėjimas tik su kvietimais (skaičius labai ribotas)! Kvietimus galima pasiimti koncertų salės „Saulė“ kasoje (1 žmogui ne daugiau kaip 2 kvietimai)

*Ar lankėtės miesto Botanikos sode sutemus? Tokiu laiku, kai ore tvyro magija, o žiburėliai sukuria nepakartojamą reginį. Svečių lauks apšviesti augalai, gyvos ugnies žavesys ir Kalėdinė eglutė. Kvapni žolelių arbata sušildys sužvarbusius, o ekskursijos metu nepraleisite nė vieno žiburėlio. Ar jau pasiruošę panaktinėti? Visi laukiami su šviesos šaltiniu – žibintu, žvakide, liktarna, girlianda ir kt. Apšvietimas sode turėtų būti minimalus, kad neužgožtų aplinkos ir sodas liktų paslaptingas.

*Atviras 2018 m. Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių dailiojo plaukimo čempionatas – reginys, kai sportas susijungia su menu. Tokius šokius matėte tik televizoriaus ekrane? Pats laikas užsukti į plaukimo mokyklą „Delfinas“.

Daugiau renginių idėjų rasite čia: Šventiniai renginiai Šiauliuose

PASIRINKITE