Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Kryžių kalną mėgsta ne tik turistai

2016-07-28

policijaPolicija gauna vis daugiau skundų apie Kryžių kalno teritorijoje nuo vagių nukentėjusius turistus: ypatingai piliečiams iš užsienio, dingsta piniginės, dokumentai ir kiti vertingi daiktai. Atsižvelgiant į situaciją pradėta prevencinė priemonė „Žingsniu pirmiau už vagį“.

 

Šiaulių turizmo informacijos centre (TIC) viešėjusios Šiaulių AVPK pareigūnės įstaigą aprūpino prevenciniais lankstinukais, patarė kaip geriausia būtų apsaugoti turistus.

 

“Informacija, žinios ir atsargumas kelionės metu dar nepakenkė nei vienam keliautojui. Džiaugiamės policijos pagalba, rūpinantis turistų saugumu”, – pareigūnų pagalbą įvertino Šiaulių TIC informacijos specialistas Alvydas Ziemelis.

 

Pareigūnai informaciniams centrams paliko aktualios informacijos, lankstinukų užsienio kalbomis. Policija pastebi, kad nuo kišenvagių geriausiai gelbsti atidumas ir budrumas. Vertingesnius daiktus – pinigines, mobilaus ryšio telefonus patarta laikyti vidinėse kišenėse, rankinės gilumoje, rankines būtina užsegti ir laikyti priešais save.

PASIRINKITE