Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Kovo pradžia Šiauliuose: ekskursijos, šeimos savaitgalis ir nauji namai paukščiams

2019-03-05

53333180_2933706696643334_8959546601181806592_n

Labai laukiamas pavasaris greičiau ateis, kai žmonės jį kvies šypsodamiesi. O šypsenos atsiranda, kai laiką leidžiame gamtoje, su draugais, sužinome kažką naujo. Sudėliojome kovo pradžios renginių ir reginių planą, kuris padės plačiau nusišypsoti.

Šiaulių turizmo centras kviečia apsilankyti jau laiko patikrintose ekskursijose. Sužinosite daugiau apie miestą, gerai praleisite laiką. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginių gausa, šeimos savaitgalis muziejuje ar inkilų kėlimas Botanikos sode – nekasdieniški reginiai, kurių negalima praleisti. Būtinai apsilankykite

Ekskursija „Modernus Edvardas Tamosiunas 09pagundų miestas: Šiauliai“

Įsivaizduokite 1939-tųjų Šiaulius ir miesto gatvėmis klaidžiojančius mamą ir sūnų. Jauna šeima atvyko iš kaimo į tuomet labai moderniu buvusį miestą, kuriame pilna pagundų. Vaikas pinigus išleidžia saldainiams, nori apsilankyti muziejuose, klaidžioja gatvėmis, o mama vis seka iš paskos ir stengiasi, kad vaikas nepamirštų ir į mokyklą užsukti.

Ar jau įsivaizduojate, kas jūsų laukia šioje ekskursijoje? Kokiomis gatvėmis paklaidžiosite ir kokių modernumo ženklų mieste ieškosite? O galbūt ir tą motiną su sūnumi sutiksite…

 

 

Ekskursija „Istorijos kodas: 1500x150x1.5“

Kovo 11 – ypatinga diena Lietuvai. Tai Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo diena.
Tai pastovaus, nenumalšinamo, nenužudomo laisvės troškimo rezultatas.

Kelionėje į nepriklausomybę Šiauliai nebuvo nuošaly.

Apie šiauliečių indėlį į nepriklausomybę, apie du ginkluotus sukilimus, tris nepriklausomybės deklaracijas, dvi „Aušras“ ir dainuojančią revoliuciją, lydimi atitinkamo laikmečio muzikos galės išgirsti ekskursijos dalyviai.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos Šiauliuose programa 2019

2019 m. kovo 11 d., pirmadienį, Šiauliuose vyks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginiai. Šventei įprasminti atidaromos parodos, organizuojamos šv. Mišios, tradicinis Trispalvės žygis, iškilminga Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija, koncertas ir kiti renginiai, mieste kursiantys pakilią atmosferą, o šventinio minėjimo metu ypatingu akcentu taps specialiai paruoštas masinis šokis, susirinkusiuosius šiauliečius užkrėsiantis pozityvia nuotaika ir bendruomeniškumo jausmu.

0001_svetainei-coveriui-kovo-11-oji-2019-01_1551691804

Šeimos savaitgalis Fotografijos muziejuje

Antrojo kovo mėnesio šeštadienio popietę muziejaus gidas pakvies aplankyti Vlado Mikalausko fotografijų parodą „Šiauliai, Vilniaus gatvė“. Parodoje išgirsite intriguojantį pasakojimą apie Vilniaus gatvės ir joje esančių objektų svarbą miestui ir jo gyventojams. Centrinės miesto gatvės erdves prisiminti ir iš naujo atrasti kvies virtualios dėlionės, žemėlapiai, tuo tarpu jaunieji Šeimos savaitgalio dalyviai galės dažais marginti šios gatvės popierines nuotraukas.

Inkilų kėlimo diena Šiaulių universiteto botanikos sode

Botanikos sodo medžiuose jau dabar yra virš 50 inkilų paukščiams. Kovo 12 d. šį skaičių „didinsime“. Kviečiame prisijungti mokyklinukus ir darželinukus ir įkelti savo klasės inkilėlį. Tai nebus renginys, o proga susitikti, atsigerti žolelių arbatos ir pasikalbėti apie mūsų krašto giesmininkus.
Beje, šį kartą kelsime namelį voverei ir šikšnosparniams!

PASIRINKITE