Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Kalėdiniai „Trijų nykštukų“ norai buvo sėkmingai įvykdyti.

2017-12-11

„Labas, rašo Jums „Trys nykštukai“, norime pasveikinti su artėjančiomis stebuklingomis šventėmis“… – taip prasidėjo laiškas, kurį gavo Šiaulių turizmo informacijos centras, gruodžio 9 dieną, anksti ryte.

Nykštukai savo laiškelyje išdėstė keletą prašymų: sužinoti, kokie nauji, keisti atvykėliai – tokie blizgantys ir šviečiantys kamuoliai – atsirado bulvare? Kaip jie vadinasi? Dar prašė sugalvoti vardus „Trims nykštukams“. Taip pat norėjo perduoti linkėjimus Gaidžiui…  Prašymų buvo iš ties labai daug.

„Trims nykštukams“ labai pasisekė, kad tą dieną į ekskursiją „Kalėdinė bulvaro pasaka“ susirinko būrys vaikų, kuriuos lydėjo tėveliai ir seneliai. Ekskursantai, nepabūgę šalčio ir darganos,  sėkmingai įvykdė nykštukų prašymus.

Dėmesio!!! 

Nuo šiol „Trys nykštukai“ turi vardus:

Pirmasis nykštukas gavo vardą ROJUS,       
Antrasis nykštukas , kuris stovi viduryje pavadinta vardu LĖJA (nuo žodžio alėja ) 
Trečiasis nykštukas gavo dvigubą vardą  BERNARDAS – NUKAS.

Ekskursijoje  išsiaiškinome, kas yra naujieji Kalėdiniai bulvaro gyventojai.

Du pingvinai:  Pingas – Lolo  ir  Vinas – Pepe, pažadėjo vaikams, kad stebuklingą Kalėdinę naktį visus pasveikins nykštukas ir kartu pašoks linksmąjį pingvinų šokį.

Lapiukas Rusnis –  Kumas – Pupa iš to džiaugsmo, kad buvo įvardytas net keliais vardais pradėjo dar labiau šviesti.

O pėsčiųjų bulvare stovintys katinai: Pūkis – Pūkutis  ir Sabalas –  Juodis murkė iš pasitenkinimo. Juk katės labai mėgsta, kai jas vadina švelniais vardais.  

Už ištvermę ir kūrybiškumą įvykdant nykštukų prašymus, ekskursijos dalyviai buvo apdovanoti saldainių fabriko „Rūta“ saldainiais. Ką gi kalėdiniai stebuklai prasidėjo…

 

 20171209_125816

20171209_120916

20171209_120920

 

 

 20171209_121333

PASIRINKITE