Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Kaip Šiauliai minės Turizmo dieną?

2019-09-25

Auksinis berniukas_rudeni

Po vasaros darbymečio, pats laikas turizmo darbuotojams ir prijaučiantiems turizmui atšvęsti profesinę šventę – pasaulinę Turizmo dieną. Šiauliuose visą dieną, rugsėjo 27, vyks ekskursijos, išvykos, mokymai.

Šventinę dieną pradės mokymai Šiaulių miesto turizmo sektoriaus darbuotojams. Vasaros pradžioje duris atvėręs Telefonijos muziejus visas duris atvers būtent turizmo sektoriaus darbuotojams. Popietėje ne tik bus pristatyta muziejaus koncepcija, bet ir edukacijos.

Penktadienio vakarą miestelėnai ir svečiai kviečiami į nemokamą ekskursiją Rėkyvoje (rekreacinė miesto dalis). Kuo žavi ši miesto dalis, ką miestui duoda 10 pagal dydį ežeras – apie visa tai bus papasakota vakarinėje ekskursijoje.

Sekmadienį, rugsėjo 29 d. 12 val., gidas Saulius Stasiūnas kviečia į ekskursiją intriguojančia tema – „Lieporiai. Su lazdomis po kaimą mieste“. Pasivaikščiojimas vyks mažai pažįstamoje miesto dalyje, kuri turi turtingą istoriją, tačiau retai kada yra įtraukiama į turizmo žemėlapius.

Keliauti ir pažinti amžiaus cenzo nėra, todėl minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną (spalio 1), pensininkų pažymėjimus turintieji kviečiami sudalyvauti mokomojoje ekskursijoje-žygyje su šiaurinėmis lazdomis „Šiapus ir anapus“. Gidė, šiaurietiškų lazdų instruktorė Audronė Grosienė pasitiks prie „Geležinės lapės“ skulptūros. Daug vaikščioti nenusiteikusieji kviečiami net į dvi ekskursijas autobusu „Šiauliai – pasaulio bamba?“. Gidas Alfonsas Zaleskis besidominčių Šiauliais lauks prie Turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 213.

Į visas ekskursijas reikia užsiregistruoti: ekskursijos@visitsiauliai.lt arba tel. (8 – 41) 523 110.

PASIRINKITE