Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Ką veikti Šv. Valentino dieną?

2018-02-12

Vasario 14-oji, Šv. Valentino diena, – tai laikas tarp šelmiškų Užgavėnių ir Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos. Kaip pradžiuginti savo mylimąjį? Apsilankykite kartu mieste vykstančiuose renginiuose! Tikrai bus ką veikti net patiems išrankiausiems.

 

Vasario 14 d. prekybos ir pramogų centre „Saulės miestas“ pirkite už 10 eurų ar daugiau, pateikite pirkimo čekį ir gaukite gražų, linksmą helio balioną – džiaukitės patys arba padovanokite savo Valentinui ar Valentinai! 

 

Vasario 14 d. prekybos centre „Akropolis“ 12-20 val. veiks fotostudija, kur galėsite įsiamžinti su savo Valentinu ir NEMOKAMAI gauti momentinę nuotrauką. Ledo arenoje 14.45-19 val. vyks „Valentino vestuvės“ – visi įsimylėjėliai kviečiami susituokti ant ledo, o kaip patvirtinimą gaus tikrą santuokos liudijimą. 17.15-19.15 val. vyks Ledo DISKOTEKA pagal meilės ritmus! 12-17 val. pirmame aukšte veiks grožio kampelis, kur bus galima pasidaryti vakarui tinkamą makiažą, pasimėgauti rankų masažu, pasidaryti šventinę šukuoseną.

 

Vasario 14 d. 15.30 val. renginys „Vaikų dainos ir svajonės Lietuvai“. Akcija „Būk išskirtinis – puoškis tautiškai“. Koncertuos Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“ (vad. R. Adomaitis), vaikų piešinių parodą pristatys Šiaulių kultūros centro studija „Svajokliai“ (vad. Z. Vilutytė).

Vieta – Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių namai (Žemaitės g. 102, Šiauliai).

 

 

Vasario 14 d. 18 val. koncertas „Laisvos Tėvynės šiluma – kiekvieno mūsų širdyje“.

Dalyvauja Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Kalatinis“ (meno vad. V. Verkulienė), vaikų šokio studija „Repeticija“ (meno vad. L. Jokubaitienė)

Renginys nemokamas. Trukmė 1 val. Vieta – Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namai (Energetikų g. 7).

 

 

Vasario 14 d. 18 val. koncertas „Meilės sonetai“. Tai šilta ir su meile paruošta programa norintiems jaukiai praleisti vakarą su savo šeima ar mylimaisiais. Programoje išgirsite aktorės Nelės Savičenko skaitomas eiles, kurioms pritars džiazo virtuozo Petro Vyšniausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano atliekama muzika.
Bilieto kaina 8 arba 6 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems, pateikusiems pažymėjimą). Bilietus galima įsigyti „Polifonijos“ kasoje (Aušros al. 15) ir visose „Ticket Market“ kasose. Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 11 60. Renginio trukmė 2 val. Vieta – kamerinė salė “Polifonija” (Aušros al. 15, Šiauliai). 

 

Vasario 14 d. 19 val. Valentino dienos vakarienė skambant saksofono melodijoms. Jūsų laukia gurmaniškas meniu jai ir jam bei romantiška nuotaika skambant saksofono melodijoms.

Kaina 8 €. Trukmė 3 val. Vieta – Ch. Frenkelio vilos didžioji salė (Vilniaus g. 74, Šiauliai). Vietų skaičius ribotas, todėl staliuką būtina rezervuoti iš anksto tel. 8-614 808 86.

 

Vasario 14 d. 19 val. didysis „X Faktoriaus“ šou. Populiariausio šalyje TV3 muzikos projekto „X Faktorius“ dalyviai sujungs jėgas galingam pasirodymui Šiaulių arenoje! Skambės penktojo sezono projekto finalininkų dainos. Įspūdinga scena, žinomi vedėjai, šokėjai, šviesos laukia šiauliečių ir miesto svečių. Scenoje „X Faktoriaus“ finalininkai atliks geriausius savo pasirodymus, o žiūrovai turės progą gyvai išvysti savo numylėtinius!

Bilieto kaina 15-25 €. Trukmė 2 val. Renginio vieta – Šiaulių arena (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

 

Vasario 14 d. 20 val. Valentino vakaras su grupe „Vairas“.

Bilieto kaina 10 €. Trukmė 6 val. Vieta – smuklė „Juonė pastuogė“ (Aušros al. 31, Šiauliai). Vietų skaičius ribotas, todėl staliuką būtina rezervuoti iš anksto tel.: (8-41) 524 926, 8-656 433 63.

 

Šiaulių turizmo informacijos centro informacija

 

PASIRINKITE