Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Ką bendro turi turizmas ir literatūra? Sužinokite bibliotekų savaitėje

2019-04-16

 

Edvardas Tamosiunas 09

Kasmet, balandžio 23–29 dienomis visose šalies bibliotekose vyksta Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šių metų vienijanti tema – „Ateik – sužinok ir išmok“, kuri kvies dar daugiau sužinoti ir patirti. Šiaulių turizmo informacijos centras ir apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka kviečia keliaujančius ir nuotykių ieškančius skaitytojus išbandyti save kuriant atspaudą ir patikrinti žinias orientavimosi žaidime.

Suvieniję jėgas knygų mylėtojai iš bibliotekos ir turizmo atstovai sudėliojo orientavimosi žaidimą „Skaitantis žmogus“. Net sunku patikėti, kad Šiauliuose tiek daug įvairiausių su literatūra susijusių objektų, nebūtinai turistinių. Gatvių pavadinimai, mažosios architektūros detalės – visa tai ir ne tik sudėliota į kryžiažodį, kurį sprendžiant reiks ir po miestą palakstyti, ir knygas pavartyti. Toks orientavimosi žaidimas gali tapti puikia sekmadienio ryto pramoga ir įvairiapuse mankšta.

Bibliotekoje vyksta įvairios edukacijos, o bibliotekų savaitės metu skaitytojai galės sudalyvauti Edukacijoje  „Vienas atspaudas“, po kurios laukia nemokama ekskursija pėsčiomis „Per bulvarą su poetiniu polėkiu“.

Į orientavimosi žaidimą ir edukaciją reikia registruotis: Registracija tel. (8 41) 52 37 48 arba el. p. i.petkunaite@savb.lt. Daugiau informacijos apie kitus bibliotekų savaitės renginius: http://savb.lt/lt/renginys/nacionaline-lietuvos-biblioteku-savaite-ateik-suzinok-ir-ismok/

PASIRINKITE