Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Japonus nudžiugino šiauliečių mandagumas

2016-08-07

Sutuoktiniai 29 m. Takeru Sutou ir 30 m. Nachi Sutou iš tolimojo Mitakos miesto (Tokijas, Japonija) į Šiaulius atvyko pamatyti garsųjį Kryžių kalną. Paviešėję vieną dieną, jie išvyko į Vilnių, kur praleis tris dienas.

 

Miesto svečiai sakė likę nustebinti ir nudžiuginti šiauliečių mandagumo: „Pernai lankėmės Olandijoje  ir Prancūzijoje. Tų šalių  gatvės praeiviai į mus žiūrėjo kaip į keistuolius, o Šiauliuose – ne. Galėjome ramiai pasivaikščioti po miestą“, – džiaugėsi japonai. Turistai lietuvius apibūdino kaip draugiškus ir per daug į juos nežiūrinčius. 

 

Šiaulių miestas japonams patiko. „Čia erdvu ir švarios gatvės“, – sakė T. Sutou. Turistai iš Tokijo gyveno viešbutyje „Šiauliai“ ir aptarnavimu liko patenkinti. „Lietuvoje mums ne per brangu, viskas tinka“, – tikino miesto svečiai.

 

Chieko yra aukštesniųjų klasių mokytojas, jo žmona dirba parduotuvės vadybininke.

 

Daugiau apie renginius, lankytinas vietas ir nakvynę Šiauliuose ieškokite svetainėse: http://tic.siauliai.lt, www.siauliai-events.lt.

 

PASIRINKITE