Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Išvykoje su gidu – pasigėrėti rudenėjančia gamta

2019-08-12

Salduve

 

Jei pabodo miesto šurmulys, atraskite rudenėjančių Šiaulių apylinkių grožį. Gidas Saulius Stasiūnas ekskursijoje „Tris kartus apie Šiaulius“ kviečia sėsti į autobusą ir pažinti bei dar kartą įsimylėti saulės žemes.

 

Gidas Saulius Stasiūnas apie ekskursiją: „Keliaudami nuo piliakalnio iki piliakalnio pasijusime to meto baltais, taikiai gyvenusiais ir narsiai negandas pasitikusiais. Netrūko mums žemės, vandens ir ginklų tvirtų, bet svarbiausia buvo tikėjimas. Kviečiu surasti vietas, kurias mūsų gamtos dievai savo ženklais pažymėjo, žyniai ugnį saugojo ir ateitį numatydavo. Ekskursijoje išbandysime ir mes alkakalnių galią – prisiminsime ritualinius ženklus, judesį, ritmą, žodį. Prabėgus kiek laiko, bus ką prisiminti ir patirti, ar išsipildė.“

Keturių valandų ekskursija ir autobusu, ir pėsčiomis: apie vieną tūkstantį metrų žygiuojant  ir kelis dešimtis tūkstančių metrų važiuojant.

Rekomenduojama avėti į kalnelius kopti tinkančią avalynę, dėvėti kepuraitę nuo saulės, pasiimti vandens, mėgstamą užkandėlę bei patiesalą ant žolės.

Taip pat vyks medaus degustacija. Bus galimybė įsigyti kulinarinio paveldo duonos gaminių ir šių metų medaus.

Plačiau apie ekskursiją: http://siauliai-events.lt/ekskursija-autobusu-tris-kartus-apie-siaulius/

 

 

 

PASIRINKITE