Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

ILGĄJĮ SAVAITGALĮ ŠIAULIAI VIRS RENGINIŲ SOSTINE!

2017-07-05

Artėjant Lietuvos valstybės dienai ir ilgajam savaitgaliui, Šiaulių miestas ir kraštas kviečia visus įsisukti į šventinių renginių karuselę – nuo nemokamų ekskursijų iki tarptautinių festivalių.

 

Liepos 6 dieną mieste, Šiauliai 2012 Saulius Jankauskas tel. 8685 82895 janfotografija@gmail (1)prie Kaštonų alėjos, skambės paskutiniai, bet patys spalvingiausi ir įspūdingiausi  VII tarptautinio festivalio „Saulės žiedas“ akordai. Tai unikali galimybė pamatyti įspūdingus iš viso pasaulio atvykusių liaudies meno kolektyvų pasirodymus.

 

Šventinę nuotaiką kurs ir patriotinius jausmus žadins koncertas „Mūsų Lietuva“, pėsčiųjų bulvare šurmuliuos tautodailės ir amatų mugė. Norintys pavartyti intriguojančius Lietuvos valstybės istorijos puslapius ar susipažinti su žymiausiomis Šiaulių lankytinomis vietomis, bus kviečiami į ekskursijas „Šiauliai. Kelias į valstybingumą“ ir „Seni Nauji Šiauliai“. Vakaro kulminacija taps visuotinis „Tautiškos giesmės“ giedojimas, festivalio-konkurso „Saulės žiedas“ laureatų apdovanojimai ir šventinis fejerverkas.

 

Tą patį vakarą, ketvirtadienį, Chaimo Frenkelio vilos parke  įvyks išskirtinio „Aušros“ muziejaus vasaros renginio,   XIV tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas, skirtas valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. Šventiniame koncerte skambės pasaulinį populiarumą pelniusi Karlo oratorija „Carmina Burana”.

 

Nespėjus išblėsti įspūdžiams iš nepakartojamų Valstybės dienos renginių, jau Liepos 8 – 9 d.  visus pakvies dar vienas puikus renginys reginys visai šeimai – festivalis „Naisių vasara 2017“. Kaip ir visuomet, taip ir šiais metais lauks geriausi atlikėjai, įdomios pramogos, edukacijos, susitikimai su žinomais žmonėmis ir gera nuotaika.

 

Liepos 8 d. Šiaulių turizmo informacijos centras, visus pakvies sudalyvauti gražia tradicija šiauliečiams ir miesto svečiams tampančioje savaitgalinėje ekskursijoje. Šį kartą renginio dalyviai turės puikią progą praskleisti įdomiosios Šiaulių medicinos istorijos šydą, leisdamiesi į ekskursiją – premjerą „Baltojo chalato pasakojimai“.

 

Daugiau informacijos apie visus Šiaulių mieste vykstančius renginius www.siauliai-events.lt

PASIRINKITE