Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Idėjos savaitgaliui mieste: teatras, koncertai ir krepšinis

2018-11-09

momento

Rudeniniai lapai baigia savo paskutinius šokius, o kultūros renginiai savaitgalį šiauliečius ir miesto svečius kviečia ir šokti, ir muzikuoti. Geriems reginiams nėra blogo oro, jei yra gera nuotaika ir kompanija. Tad ieškokite bendraminčių ir apsilankykite rekomenduojamuose renginiuose!

Ar lietūs lis, ar audros siaus – Saulius Stasiūnas visų lauks ekskursijoje „Šiauliai: pakiemiais, patvoriais, pagrioviais“. Ši, populiarumo neprarandanti, ekskursija ekskursantus supažindina su Šiauliais iš kitos pusės – per kiemus, už puošnių fasadų, mažai minamais takais, o gal ir naujai atrastais. Išalkusieji po ekskursijos gali sudalyvauti degustacijoje ir pasistiprinti „Vereščiaku“. Kas tai ir su kuo valgoma – lai tai būna maža paslaptis ir atradimas.21

 

Susipažinę su miestu iš kitos pusės, apsilankykite šeimos restorane „Žemaitis“, ten savo dainas dovanos Aistė Pilvelytė.

Savaitgalis – teatrui ir spektakliams. Kaip tokia mintis? Kada paskutinį kartą lankėtės teatre?

Spektaklis-žaidimas „Bagadelnia“ – tai dešimt skirtingų, bet tarpusavyje labai susijusių istorijų iš vienų senelių globos namų. Aktoriai pasiūlys žiūrovams patiems išsirinkti, kokias iš šių istorijų jie norės pamatyti. Vieno spektaklio metu bus parodytos septynios istorijos. „Bagadelnia“ pasakoja apie žmones, nugyvenusius skirtingus gyvenimus, turėjusius skirtingas patirtis ir likimus, bet galiausiai atsidūrusius panašioje situacijoje.

O gal domitės mėgėjų teatrais? Šiauliuose vyksta mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas 2018“, kuris net tris lapkričio mėnesio savaitgalius Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose lauks žiūrovų. Festivalio metu žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik mėgėjų teatrų kolektyvų, bet ir profesionalių teatrų sukurtus spektaklius.pulse_405024-pcu7sr-979_1540384350-d2bbd6c439ec2a22fde728b46e5c183a

Jei nesirinksite teatro, gal tada į krepšinio rungtynes? Šiauliuose susitinka vietos komanda su Panevėžio „Lietkabeliu“. Mūsų miesto komandai labai reikalingas palaikymas ir pergalė!

Ar girdėjote, kad Saulės Laikrodžio aikštė jau laukia svečių? Užsukite, įvertinkite, fotografuokitės! Atsinaujinusi aikštė lai tampa susitikimų vieta ištisus metus!

Ir sekmadienį nesėdėkite namuose – siūlome užsukti į Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyksiantį solisto, tenoro Rafailo Karpio ir pianisto Dariaus Mažinto koncertą „Laiškai iš praeities“.

Su visa šeima galite papramogauti Šeimadienyje „Kūrybingos sielos“ – kūrybinėje ir pažintinėje veikloje, rasti įdomius pomėgius ir naujus draugus. Vaikai įgis naujų žinių, lavins kūrybiškumą, ugdys sveiką gyvenseną. Tėvai rodys gerą pavyzdį vaikams kartu sportuojant, dalyvaus patrauklioje ir dideliems, ir mažiems ugdomoje veikloje.

PASIRINKITE