Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Į šventinę akciją – baltu rūbu

2017-11-30

pexels-photo-207997Šiaulių turizmo informacijos centras siunčia gražią žinią, kad gruodžio 1-ąją ugnis atneštų šviesą ir taiką į kiekvieno namus bei širdis, padėtų kiekvienam surasti tikrąsias vertybes, įkvepiančias ir vienijančias daryti gerus darbus, gyventi taikoje, o Šv. Kalėdų laukimą lydėtų susikaupimas, ramybė ir gerumas.

 

Gruodžio 1-ąją 16.30 šalia skulptūros “Trys nykštukai” šiauliečiai ir miesto svečiai turės galimybę kartu įsileisti šventinę šviesą. Pasipuoškime balta kepure, užsiriškime baltą šaliką, o jei dar turite baltą striukę ir baltas pirštines tikrai galite dalyvauti akcijoje „Įsileisk Kalėdų šviesą“!!! Jeigu negalite apsirengti baltai, tiesiog atsineškite žvakelę, uždekite ją. Balta žvakelės liepsnelė paskleis Kalėdų šviesą mūsų mieste. Kalėdinė dėlionė bulvare bus kuriama iš Jūsų atsineštų žvakučių.
 

 

Betliejaus taikos ugnis simboliškai kiekvieną mūsų įvesdama į šiuos metus turėtų įžiebti taiką, ramybę, gailestingumą mūsų širdyse, skleistis šeimose, bendruomenėse prisimenant rašytojo P. Friebe žodžius: „Žvakė dega ne dėl savęs pačios. Ji dega dėl kitų“.

 

PASIRINKITE