Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Į Šiaulius – pažinti miesto ir pabandyti laimėti dviratį

2018-07-25

tai kas svarbiausia

Atsinaujinantis ir kasdien gražėjantis Saulės miestas Šiauliai kviečia pažinti įdomiausias miesto lankytinas vietas žaidžiant. Šiaulių turizmo informacijos centras pristato kelionę-žaidimą, kurio pagrindinis prizas – miesto DVIRATIS. Dar vienas laimingasis ir jo draugų kompanija galės išbandyti saldžią pramogą „Rūtos“ šokolado muziejuje ir edukacinio užsiėmimo metu pasijusti tikrais šokolado meistrais. Dovana gertuvė Šiaulių turizmo informacijos centre laukia kiekvieno nusprendusio Šiaulius pažinti žaidžiant ir aplankiusio visas rekomenduojamas vietas.

 

Poros valandų maršrutas miesto svečius palydės per svarbiausias ir įdomiausias miesto vietas, papasakos jų istoriją. Miesto svečiams – tai patogus ir įtraukiantis būdas pažinti miestą, o ir šiauliečiams tai nemažiau patraukli atrakcija ir alternatyva galbūt jau pabodusiems pasivaikščiojimo maršrutams. Taip pat tai būdas stabtelėti ir pastebėti kasdienės rutinos bei skubėjimo nuo mūsų paslepiamas savo miesto detales.

 

Žaisti paprasta – Atverkite „Šiauliai – tai, kas svarbiausia“ maršrutą (http://bit.ly/pazinkSiaulius) ir jis iškart taps jūsų kelionės gidu, o kartu ir žaidimo langu.

- Aplankę maršrute nurodytas lankytinas vietas jose pasižymėkite. Tai galėsite padaryti dviem būdais: nuskenuodami nurodytose vietose pateiktus QR kodus arba pagal savo telefono buvimo vietą (GPS). Kokiu būdu pasižymėti konkrečioje vietoje, kur rasti QR kodą ir kitas trumpas instrukcijas, rasite maršruto aprašyme.

- Aplankę visas maršruto vietas, gausite unikalų prizo kodą, kurį kelionės pabaigoje Šiaulių turizmo informacijos centre iškart iškeiskite į prizą – gertuvę.

- Nepamirškite prizo kodą užregistruoti pagrindinių prizų – dviračio ir saldžios edukacijos – lošimui.

 

Aktuali informacija apie maršruto vietas, įdomūs faktai, o kartu ir žaidimo informacija pateikiama maršrute ir kelionės metu visada bus su jumis.

 

Užsukite į informacijos centrą pasidalinti savo įspūdžiais. Informacijos centre sužinokite ir apie kitas miesto įdomybes, muziejus, renginius, pramogas. Centro specialistai padės išsirinkti tinkamiausią nakvynės vietą, rekomenduos, kur skaniai pavalgyti, pasirūpins, kad jūsų apsilankymas būtų įsimintinas ir į Šiaulius norėtumėte sugrįžti dar kartą.

 

Šiaulių turizmo informacijos centro inf.

PASIRINKITE