Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Gidų kursai laukia aktyvių ir savo kraštą mylinčių asmenybių

2018-10-08

P1670742_2

Šiaulių turizmo informacijos centras kviečia mokytis organizuojamuose gidų kursuose. Iki spalio pabaigos Šiaurės Lietuvos kašto entuziastai ir žingeidūs piliečiai kviečiami registruotis. Sąrašas nėra begalinis, todėl vertėtų suskubti. Kursus gali lankyti tik aukštąjį išsilavinimą turintys žmonės, paskutinių kursų studentai (jiems pažymėjimas bus išduodamas tik gavus universiteto/kolegijos baigimo diplomą).

Vesti ekskursijas negali bet kas – reikalingas gido pažymėjimas, taip įrodoma jo kvalifikacija. Gidai yra laisvai samdomi ir dažniausiai dirba pagal verslo liudijimus arba individualią veiklą.

Gido darbas – nenuspėjamas ir tikrai ne pagal nuolatinį darbo grafiką. Patiks tiems, kad mėgsta dinamiką ir žmones. Tai gali būti ir papildomas užsiėmimas, pajamų šaltinis, ir pagrindinis darbas. Gavus gido pažymėjimą galima dirbti savo regione, visoje Lietuvoje ir Europoje.

Šiaulių TIC organizuojamuose gidų kursuose dėstomi šie dalykai: Lietuvos turizmo teisės pagrindai ir gido profesinės etikos bei profesinės veiklos aspektai (teisiniai ir komerciniai), Lietuvos kultūros ir istorijos pagrindai, Lietuvos geografijos pagrindai ir turizmo išteklių apžvalga ir kt.

Iš viso ne mažiau 250 akademinių valandų išsamių mokymų. Dalis paskaitų vyks nuotoliniu būdu, savaitgaliais. Kursų kaina yra 250 Eur.

Išklausius kursą ir išlaikius pagrindinį egzaminą – vedama ekskursija po miestą pėsčiomis – išduodamas gidų pažymėjimas.

7

 

PASIRINKITE