Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Fotokonkursas „Šiauliai iš aukštai“

2017-10-04

Įamžink miesto panoramą iš aukštai! Nufotografuok ar nufilmuok Šiaulius iš savo įsivaizduojamo gražiausio taško ir laimėk fotokonkurso prizus. Kas gali Šiaulius pristatyti geriau, nei šio miesto gyventojai?

Fotokonkursas:  Jūsų kadras gali tapti reprezentacine Šiaulių  fotografija

katedra_Rinat_Tarzumanov

Rinat_Tarzumanov

 

Konkurso tema – Šiaulių lankytinos vietos ir kraštovaizdis. Užfiksuok jas netikėtu rakursu!  Mes nesiūlome ropštis į aukščiausią medį ar lipti ant daugiabučio stogo – tiesiog pamėginkite Šiaulius išvysti pirmąsyk čia viešinčio žmogaus akimis.

Fotokonkursas skirtas visiems mėgstantiems fotografuoti, filmuoti. Netikėtų ir gražiausių nuotraukų ir filmuotos medžiagos autoriai bus apdovanoti kvietimais į koncertais bei kt. Šiaulių TIC ir jų partnerių įsteigtais prizais.

 

Visos fotokonkurse pateiktos nuotraukos ar filmuota medžiaga gali būti dedama į Šiaulių TIC administruojamas interneto svetaines, socialinius tinklus ar kitus tinklus, reprezentuoti Šiaulių miestą.

 

 

♥  Trumpai apibūdinkite nuotrauką, nepamirškite nurodyti savo vardo, pavardės ir kontaktinio telefono. Nuotraukų autorinės teisės turi priklausyti Jums.

 

♥ Atrinktos nuotraukos bus talpinamos albume, kuriame galėsite balsuoti „patinka“ už labiausiai patikusias nuotraukas.

 

♥ Daugiausiai „patinka“ surinkusią savaitės nuotrauką kiekvieną trečiadienį skelbsime mūsų Facebook paskyroje, o jos autorių apdovanosime Šiaulių TIC bei Šiaulių TIC partnerių įsteigtais prizais.

 

♥ Nuotraukų ir kitos vaizdinės medžiagos kiekis neribojamas.

 

Šis fotokonkursas – puiki galimybė šiauliečiams ir miesto svečiams iš naujo atrasti mūsų Šiaulių grožį.

 

Šio konkurso tikslas – ne tik apdovanoti gražiausių miesto vaizdų autorius, bet ir atrinkti nuotraukas, kurios bus naudojamos reprezentaciniuose Šiaulių leidiniuose bei  užsienio internetiniuose tinklapiuose, pristatant Šiaulius. Nepamirškite, kad kiekviena nuotrauka yra unikali ir gali tapti nugalėtoja!

 

Konkursas vyks iki spalio 20 d., tad nuotraukos, filmuota medžiaga priimami iki spalio 20 d. el. p. tickomunikacija@siauliai.lt su prierašu Myliu Šiaulius.

PASIRINKITE