Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

FOTOGRAFIJOS MUZIEJAUS KALĖDINĖ DIORAMA

2017-12-21

Vienas iš fotografijos pradininkų, dagerotipijos išradėjas Luji Dageras, prieš panirdamas į fotografijos pasaulį, XIX amžiaus 3 dešimtmetyje Paryžiaus publiką stebino įstabiais panoraminio vaizdo reginiais, kuriuos pavadino dioramomis. Tamsioje salėje susirinkę žiūrovai stebėdavo besikeičiančius ant drobių tapytus vaizdus, kurie išdėstyti skirtingais atstumais kūrė perspektyvos ir gylio iliuziją, o ją sustiprindavo meistriški šviesos efektai.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Fotografijos muziejaus pirmame aukšte duris atveria fotostudija, kurioje įrengta šventinė kalėdinės dioramos improvizacija. Kiekvienos darbo dienos vakarą ir visą savaitgalį Fotografijos muziejaus fotografas kviečia visus tapti dioramos kūrėjais ir nusifotografuoti savo sukurtoje dekoracijų kompozicijoje. Kol bus spausdinama fotografija, fotosesiją galima pratęsti išmaniaisiais telefonais ar nemokamai aplankyti Fotografijos muziejaus ekspoziciją.

Atspausdintas nuotraukas lankytojai galės pasilikti atminčiai ar išsiųsti kaip atvirlaiškį, pasinaudoję Fotografijos muziejuje įrengta pašto dėžute. 

 

Fotografijos kaina:

3 Eur / vnt.

Visiems, įsigijusiems nuotrauką, Fotografijos muziejaus lankymas nemokamas.

 

Kalėdinės studijos darbo laikas:

II, IV–V 16–18 val.,

III 16–19 val.,Diorama kaledine E 01

VI–VII 11–16 val.

 

 

PASIRINKITE