Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

Europos diena Šiauliuose

2018-05-08

cof

Europos dieną kasmet švenčia tūkstančiai žmonių: klausosi koncertų, dalyvauja ekskursijose, diskusijose ir kituose renginiuose, per kuriuos skleidžiama informacija apie Europos Sąjungą.

 

Europos dienos renginius mieste organizuoja Šiaulių Europe Direct, Stasio Šalkauskio gimnazija ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka.

 

Europos dienos renginių Šiaulių mieste programa

 

Gegužės 9 d.

 

10-18 val. Europos egzaminas (Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27).

 

12 val. koncertas „Tiek daug laivų – ir mes vienam iš jų visų…“ (erdvėje prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 216, ir pėsčiųjų bulvare).

 

12 val. moksleivių viktorina  „Laiko mašina po Europą“ (Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos Vaikų literatūros skyrius, Gvazdikų takas 8).

 

12 val. Rėkyvos progimnazijos mokinių orientacinis žygis „Rėkyvos lobių paieška“ (Rėkyvos mikrorajonas).

 

12.30 val. akcija „Europos banga” (gyvoji grandinė) (erdvėje prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 216, ir pėsčiųjų bulvare).

 

13.00 val. koncerto „Tiek daug laivų – ir mes vienam iš jų visų…“ tęsinys (erdvėje prie Šiaulių turizmo informacijos centro, Vilniaus g. 216, ir pėsčiųjų bulvare).

 

16 val. šventinis renginys „Europa – tai mes“ (Šiaulių miesto kultūros centro Rėkyvos skyriaus kiemas, Energetikų g. 7).

 

16 val. paskaita „Lietuviškosios vietos už Lietuvos ribų, lietuviškasis paveldas Europos Sąjungoje“ (Šiaulių miesto savivaldybės bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius, Aido g. 27).

cof

Šiaulių turizmo informacijos centro inf.

 

PASIRINKITE