Tai yra tinklapio BETA versija – jei radote klaidų ar netikslumų, praneškite mums el. pašto adresu tic@siauliai.lt Senoji svetainės versija
Paieškos forma

EKSKURSIJA BE KONKURENCIJOS! „PIETINIA KRONIKAS“ GYVAI

2017-08-17

RUGPJŪČIO 25 D. 18.00 ir 21.00 val.

RUGPJŪČIO 26 D.  18.00 ir 21.00 val.

Dainai 2 Ar žinote, kokias kronikas šiuo metu skaito visa Lietuva? Be abejo, kad R. Kmitos, šiuolaikinės literatūros bestselerį, sukėlusį visuotinį ažiotažą, „Pietinia kronikas“. Tačiau, egzistuoja ir kitos, dar mažai kur užrašytos, kronikos, kurios pasakoją tikrąją Šiaulių miesto pietinio mikrorajono – kultūrinio reiškinio virsmą laiko tėkmėje.

Jau visai netrukus „kiečiausias“ ir „slapčiausias“ pietinia kronikas suvienys be precedentinis, jokių analogų savo kelyje nesutikęs  projektas – ekskursija be konkurencijos.

 

 

 

Tikrai?

 

Taip. EKSKURSIJA – „ORIGINALS“ su aukščiausios kategorijos „bachūriukais“. (Ne) išgalvota pietinio istorija  ir romano herojaus (iš) gyvenimo keliai ir klystkeliai 90 – tųjų realijose.

 

Sake, ka biletus sunkiau gaut, negu spalvuotą Rembo plakatą iš filma Pirmasis kraujas

 

I dar. „Jeigu treningai – kaip gyvenima stilius, tada pietinis – tai gyvenima filosofija“ (Pietinia liaudies išmintis). Va taip va.

 

Ekskursijos pradžia: nuo automobilių aikštelės Varpo g. 15  prie Santuokų rūmų.

Išankstinė registracija Šiaulių turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 213), tel. 8 41 523 110 arba el. paštu: tic@siauliai.lt

Registracija patvirtinama tik užmokėjus pinigus.

Ekskursijos kaina asm. – 5 Eur

PASIRINKITE